gorzów teatr pusto

i

Autor: Fragles Można kupować bilety na 37 Gorzowskie Spotkania Teatralne.

Gorzów: Bilety na spotkania teatralne już do kupienia

2021-10-11 13:27

Dziś bilety można kupić tylko w kasie teatru, ale od jutra rusza sprzedaż w internecie. W trakcie tegorocznych spotkań odbędzie się 7 spektakli.

Ruszyła sprzedaż biletów na 37 Gorzowskie Spotkania Teatralne. Dzisiaj (11.10) bilety można kupić tylko w kasie teatru, która otwarta jest do godziny 17. Od wtorku (12.10) będzie można kupować wejściówki przez internet. Ruszy także sprzedaż karnetów. Co prawda od lat funkcjonuje lista kolejkowa na karnety, ale warto próbować.

Jeżeli ktoś ma ochotę i będzie zainteresowany, to zawsze jest taka możliwość, żeby zdobyć ten karnet. Życie pisze różne scenariusze. Ludzie którzy się wcześniej zapisywali później te karnety zwalniają - mówi Ewa Kunicka​, z gorzowskiego teatru.

Janda zaszczepiona, Pieczka wciąż czeka

i

Autor: Akpa Na gorzowskiej scenie zobaczymy m.in. Krystynę Jandę.

Cena karnetu to 700 zł. W tym roku w trakcie spotkań pokazanych będzie siedem spektakli, część dwukrotnie. Na deskach gorzowskiego teatru wystąpią m.in. Krystyna Janda, Piotr Gąsowski, Olgierd Łukaszewicz, Emilia Krakowska czy Paweł Małaszyński. Gorzowskie Spotkania Teatralne potrwają od 6 do 12 listopada.

Podajemy tylko fragment przysłowia! Wiesz, jakiego słowa brakuje?

Pytanie 1 z 10
"Polegać jak na ..."
Źródło: Gorzów: Bilety na spotkania teatralne już do kupienia