gorzów wypadek

i

Autor: MN/Stoją ! Gorzów

Gorzów: Działo się na drogach w weekend

2022-02-07 7:56

To nie był znowu spokojny weekend na drogach w Gorzowie i w okolicach. Od dzisiaj będą też utrudnienia przed mostem nad Wartą w Kostrzynie, w przyszłym tygodniu z kolei problem dla kierowców pojawi się w Łupowie.

Zacznijmy od soboty i wypadku na skrzyżowaniu ulic Kasprzaka z Niwicką. W okolicach 14 zderzyły się ze sobą dwie osobówki. Jedna osoba z urazem nogi trafiła do szpitala. Wczoraj przed 21 osobówka w Białczu zaliczyła też zdarzenie z drzewem. Jedna ranna osoba trafiła do szpitala.

Bardzo niebezpieczna sytuacja miała miejsce pod Strzelcami. Po 13 zaczął się w Sławnie pościg policjantów za kierowcą audi. Auto skończyło na budynku dworca Strzelce Krajeńskie Wschód. Zdarzenie mogło skończyć się tragedią, na szczęście na dworcu nie było żadnych osób postronnych.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 04.02.2022r.

Od dzisiaj duże utrudnienia czekają kierowców próbujących dojechać do Kostrzyna drogą krajową nr 31. Przed mostem nad Wartą będzie puszczony ruch wahadłowy. W godzinach 6-22 będzie kierujący ruchem, na pozostałą część doby władzę przejmie sygnalizacja świetlna.

Wszystko w związku z budową mostu tymczasowego nad Wartą. Stary ma być wkrótce rozebrany, w jego miejsce będzie wybudowany nowy. Podobna sytuacja będzie miała na mostku w Łupie, na tej samej drodze. Tutaj utrudnień spodziewajcie się od przyszłego poniedziałku (14.02). Dla niektórych to będzie zdecydowanie większe utrudnienie niż prace w Kostrzynie, bo tu siłą rzeczy wykonawca ruchu wahadłowego nie wprowadzi.

Jadąc osobówką będziecie musieli pojechać przez Baczynę i tam odbić na Racław i tak dojedziecie do ronda w Łupowie. Kierowcy ciężarowych będą musieli objeżdżać przez krajową 22 przez Bolemin i Krzeszyce, a następnie 131 przez Świerkocin aż do skrzyżowania w Nowinach. Sporo dodatkowych kilometrów się szykuje, a utrudnienia mogą być aż do czerwca.

W pogodzie dzisiaj miks. Na gorzowskich termometrach o 2 do 6 stopni. Będzie momentami i słonecznie, i deszczowo, i wietrznie. Dlatego też odczuwalna temperatura będzie jednak nieco niższa. Niskie ciśnienie od rana, do wieczora będzie jednak rosło. W nocy powinno być już w normie.

QUIZ. Wiesz, ile lat grozi za to przestępstwo? W kilku przypadkach możesz doznać szoku

Pytanie 1 z 20
Jaka kara grozi za dostarczenie alkoholu osobie małoletniej?
Źródło: Gorzów: Działo się na drogach w weekend