Gorzów: stary rynek

i

Autor: SG Kwiaty dla gorzowskich mam.

Gorzów: Gigantyczne kwiaty stanęły na Starym Rynku z okazji Dnia Matki

2021-05-26 14:00

Kwiaty i kanapki, takie niespodzianki przygotowano dla gorzowskich mam z okazji ich święta. Poczęstunek zorganizowali uczniowie Zespołu Szkół Gastronomicznych. A miasto przygotował foto niespodziankę, czyli gigantyczne kwiaty na Starym rynku.

Zabierzcie mamy na Stary Rynek i zróbcie sobie zdjęcie wśród kwiatów. Pod katedrą w Gorzowie wyrosła piankowa kwietna łąka, a niej maki, róże i dmuchawce. To happening zorganizowany przez miasto z okazji Dnia Matki. Urzędnicy zachęcają, żeby mamy z dziećmi przychodziły i robiły sobie zdjęcia w niecodziennych okolicznościach przyrody.

To są kwiaty mniej więcej 160 -180 cm zrobione ze specjalnej pianki. Kwiaty są dużego formatu, takie typowo dekoracyjne. Kwiaty są w takim formacie że świetnie prezentują się na zdjęciach i urozmaicają przestrzeń miejską - mówi Marta Liberkowska z gorzowskiego magistratu.

Gorzów: gastronomik

i

Autor: SG Kanapki dla gorzowskich mam wykonali uczniowie "Gastronomika"

Gigantyczne kwiaty stać będą na Starym Rynku do późnych godzin popołudniowych. Jest zatem jeszcze trochę czasu, żeby upamiętnić ten wyjątkowy dzień.

To nie jedyna niespodzianka dla mam przygotowana tego dnia. Do południa w parku Górczyńskim oraz na Starym Rynku mamom rozdawano kanapki przygotowane przez uczniów Gastronomika. Były one zdrowe z warzywami od lokalnych dostawców i masłem zrobionym przez uczniów.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?
Źródło: Gorzów: Gigantyczne kwiaty stanęły na Starym Rynku z okazji Dnia Matki