Gorzów: Srebrna na razie nie doczeka się inwestycji

2021-09-23 12:14 K.Bar
Gorzów: Srebrna
Autor: kb Wylanej dojazdówki doczekają się jedynie mieszkańcy nowego osiedla przy Srebrnej.

Mieszkańcy czekają na jej remont 18 lat. Tematem stanu ulicy Srebrnej na osiedlu Przylesie zajmowaliśmy się przy okazji prac na sąsiednich ulicach. Przypomnijmy przyległe Koralowa i Diamentowa mają już nowiutką nawierzchnię.

Przypomnijmy przyległe Koralowa i Diamentowa mają już nowiutką nawierzchnię, a główna - Srebrna takiej się nie doczekała. Czy się doczeka? Zapytaliśmy o to rzecznika prasowego magistratu, Wiesława Ciepielę:

Z informacji przekazanych przez Wydział Dróg wynika, że w najbliższym czasie nie planuje się remontu ulicy Srebrnej. W najbliższym czasie prowadzone będą prace utrzymaniowe, polegające na profilowaniu i zagęszczaniu istniejącej nawierzchni. Miasto podpisało natomiast porozumienie z deweloperem inwestującym w pobliżu. Deweloper zobowiązał się do wybudowania odcinka około stu metrów ulicy od obecnej nawierzchni asfaltowej do Prądzyńskiego wraz z 37 stanowiskami parkingowymi.

Gorzów: Koralowa
Autor: kb Nowa nawierzchnia na ulicy Koralowej.

Zatem w najbliższym czasie normalnej drogi dojazdowej doczekają się jedynie mieszkańcy nowego osiedla budowanego przy Srebrnej. Będzie to stumetrowy fragment. Ostatnie deklaracje magistratu, co do ewentualnej inwestycji pojawiły się w 2018 roku. Jak na razie nie ma to jednak przełożenia na realne działania.

Skały i kruszywa

Pytanie 1 z 10
Sposób wykończenia powierzchni kamienia to:
Źródło: Gorzów: Srebrna na razie nie doczeka się inwestycji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany