Można się jeszcze zgłaszać do programu prowadzonego przez MZK w Gorzowie.

i

Autor: facebook/ MZK Gorzów

Gorzów: Tańsze bilety MZK przynajmniej przez rok

2021-07-01 13:46

Chodzi o bilety okresowe, które zakupimy poprzez aplikacje mobilne. Magistrat przedłużył do 30 czerwca 2022 roku obowiązujące zniżki. Gorzowianie coraz częściej korzystają z tych form zakupu. Obecnie prawie 60 proc. biletów okresowych kupowanych jest poprzez aplikacje.

Chcesz zaoszczędzić na przejazdówkach? - kupuj online​. Gorzowski magistrat przedłużył o kolejny rok zniżki na bilety okresowe, pod warunkiem, że kupujemy je przez aplikacje mobilne. Dzięki temu możemy zaoszczędzić 10 procent ceny. Przykładowo bilet tygodniowy kosztuje 29 złotych w wersji papierowej, a w elektronicznej 25 zł i 20 groszy. Przejazdówka to koszt 90 złotych przy tradycyjnym zakupie, ale przez aplikację zapłacimy 82 zł i 80 groszy.

Chcemy, żeby nawyki zakupowe u pasażerów komunikacji miejskiej utrwalały się, żeby chętniej korzystali z nowego systemu elektronicznej sprzedaży biletów. On jest rozbudowywany. Oprócz tych aplikacji przez które bilety można kupować jest teraz także możliwość zakupu biletu w biletomatach Mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik magistratu.

gorzów tramwaje stop1

i

Autor: Fragles

Z danych podanych przez urzędników jasno wynika, że gorzowianie coraz chętniej korzystają z tej formy zakupów. Jeżeli chodzi o bilety okresowe blisko 60 procent nabywanych jest właśnie przez aplikacje mobilne.

Sonda
Czy niedziele handlowe powinny wrócić?
Źródło: Gorzów: Tańsze bilety MZK przynajmniej przez rok