Gorzów: Turnau

i

Autor: chorus/flickr.com Gorzowgorz Turnał w Gorzowie zagra 18 marca.

Gorzów: Turnau, Sojka, Spięty, czyli koncerty w innym klimacie

2022-02-15 16:22

W tym sezonie MCK zorganizuje kilka interesujących koncertów. Do Gorzowa nie przyjadą artyści z pierwszych stron gazet, ale to celowy zabieg. Widownia usłyszy wykonawców znanych i cenionych, ale jednocześnie nieco niszowych.

W tym roku też warto mieć czas na koncerty. ​18 marca w Gorzowie Grzegorz Turnau. Jego występ w gorzowskim teatrze otwiera tegoroczny cykl "Miej Czas na Koncerty". Organizator, czyli Miejskie Centrum Kultury zapowiada już dwóch kolejnych artystów. W amfiteatrze zagra Stanisław Sojka i Spięty znany z Lao Che, który tym razem przyjedzie ze swoim solowym projektem.

Ten sezon będzie trochę inny niż lata ubiegłe, ponieważ, owszem pojawią się znane nazwiska, ale nie będą to osoby znane z pierwszych miejsc list przebojów. Nasza ofertę zorganizowany w nieco innym klimacie - mówi Hanna Dębska, dyrektor gorzowskiego MCK-u.

Gorzów: Spięty

i

Autor: włodi/wikimedia.org Hubert "Spięty" Dobaczewski.

Do Gorzowa przyjadą artyści, którzy od lat tu nie występowali, tak jak Grzegorz Turnau. Artysta w tym roku kończy 55 lat, a jego koncert będzie podróżą przez 16 albumów, które ma w swoim dorobku. Bilety do kupienia w internecie i w kasie MCK przy ul. Drzymały. Szczegóły znajdziecie na stronie Miejskiego Centrum Kultury.

QUIZ. Jaki zawód do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 9
Czy byłeś/aś pilnym uczniem?
Źródło: Gorzów: Turnau, Sojka, Spięty, czyli koncerty w innym klimacie