Stal Gorzów ma już 75 lat!

i

Autor: mat. prasowe

Stal będzie miała swoje muzeum.

2022-02-02 12:46

Medale, puchary i sylwetki gorzowskich żużlowców - Stal szykuje się w tym roku do otwarcia muzeum. Okazją jest 75 lat istnienia klubu.

Przez tyle lat stalowcy sięgali po najwyższe laury na żużlu - 29 razy stawali na podium Mistrzostw Polski. Jest co pokazać. Oczywiście osiągnięć było o wiele więcej, dlatego warto się nimi podzielić zwłaszcza z młodszym pokoleniem.

Parę gadżetów bym przekazał , gdyby była możliwość ustawienie i pokazania. Myślę, że kibice byliby zadowoleni, ze mogą sobie powspominać zrobić fotki czasami jakieś repliki odkupić za niewielkie pieniądze. Mówi Marek Towalski były żużlowiec Stali.

To będzie nie lada gratka dla kibiców speedwaya. W muzeum pokazana zostaną trofea, ale także programy zawodów oraz bilety. Klub w działania chce zaangażować gorzowian oraz archiwum państwowe i urząd miasta. Muzeum ma powstać za strefą kas, a wejście będzie przez klubowy sklep.

QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?

Pytanie 1 z 13
Zanim na zabój zakochał się pięknej prawniczce, był znany z romansów. George Clooney swego czasu tworzył parę między innymi z:
QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?
Polscy sportowcy na igrzyskach zimowych. Wielu spotkał tragiczny los. Niezapomniani
Źródło: Stal Gorzów będzie miała swoje muzeum