Gliwice: Starsza kobieta zaatakowała pirata drogowego. W ruch poszła torba, a potem gaz i... laska [WIDEO]

2021-04-01 11:18 Arkadiusz Nauka
Gliwice: Starsza kobieta zaatakowała pirata drogowego. W ruch poszła torba, a potem gaz i... laska [WIDEO]
Autor: Screen/YouTube Do zdarzenia miało dojść na ulicy Dubois w Gliwicach

Nie do wiary! Myśleliśmy, że takie akcje zdarzają się tylko w kreskówkach. Pewna starsza kobieta poturbowała pirata drogowego, który nie ustąpił jej pierwszeństwa na przejściu dla pieszych. Seniorka zaatakowała mężczyznę torbą, potem psiknęła mu gazem w twarz, a na końcu uderzyła go... swoją laską.

Czy to jakiś primaaprilisowy żart? W internecie pojawiło się nagranie z monitoringu, na których widać starszą kobietę, która zaatakował kierowcę, który nie ustąpił jej pierwszeństwa na pasach. Jak podaje portal 24Gliwice.pl, sytuacja miała miejsce na ulicy Dubois w Gliwicach w okolicach skwerku nad DTŚ.

Nagranie jest wstrząsające. Widzimy na niej pewną starszą kobietę idącą o lasce, która wchodzi właśnie na przejście dla pieszych. Jadący prosto na nią samochód zatrzymał się dosłownie w ostatniej chwili. Kobieta zareagowała nerwowo - zaczęła torbą uderzać w maskę samochodu. Gdy kierowca wysiadł to seniorka psiknęła mu gazem w oczy, a na koniec zbiła laską. Wygląda to dość komicznie. Zobaczcie sami:

Cała sytuacja wygląda tak komicznie, że nie jesteśmy przekonani czy to nie jest jakiś wysublimowany primaaprlilisowy żart. Gliwicka policja jeszcze nie odniosła się do zdarzenia nagranego na kamerze.

Według datownika umieszczonego na kamerze monitoringu, zdarzenie miało miejsce w sobotę, 27 marca wieczorem.

Natalia Szroeder to gwiazda polskiego popu. Oto jej największe hity!
Źródło: Gliwice: Starsza kobieta zaatakowała pirata drogowego. W ruch poszła torba, a potem gaz i... laska [WIDEO]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany