Falstart Łomży Vive. Kielczanie przegrali w Bukareszcie

i

Autor: Łomża Vive Kielce

Łomża Vive Kielce zgodnie z planem zainaugurowała drugą część sezonu

2022-02-07 8:07

Piłkarze ręczni Łomży Vive Kielce wrócili do gry. W pierwszym meczu po przerwie zimowej drużyna mistrzów Polski pokonała w Hali Legionów Sandrę SPA Pogoń Szczecin 34 do 21.

Kielczanie byli zdecydowanym faworytem pojedynku z ostatnią ekipą PGNiG Superligi. Wygrali bez większego wysiłku, przez cały mecz kontrolując to, co działo się na parkiecie.

- Niektórzy zawodnicy nie grali od ponad miesiąca, więc dla nich szczególnie dobrze, że mogli się dotrzeć i troszeczkę zmęczyć. Mieli krótki okres przygotowawczy, w którym głównie trenowali bez piłki. Dla nas też dobrze, bo wróciliśmy do klubu i po tygodniu rozegraliśmy mecz - podsumował Arkadiusz Moryto, skrzydłowy Łomży Vive Kielce. 

- To były dwie w miarę równe połowy w naszym wykonaniu. W pierwszej mieliśmy trochę przestrzelonych stuprocentowych sytuacji, a oprócz tego było całkiem nieźle - dodał.

Łomża Vive Kielce niezmiennie z kompletem punktów jest liderem ligowej tabeli. Szansa na kolejne zwycięstwo już w piątek. Żółto-biało-niebiescy zagrają w Opolu z Gwardią.

Poradnik Zdrowie - Warzywa
Sonda
Czy Tomasz Hajto sprawdził się w roli komentatora?
Źródło: Łomża Vive Kielce zgodnie z planem zainaugurowała drugą część sezonu