Łomża Vive lepsza od Energi Kalisz

2021-09-25 21:45 ZPR Media
Tomasz Gębala. Vive Kielce
Autor: Cyfra Sport Tomasz Gębala. Vive Kielce

Zaledwie dwa dni po pokonaniu Telekomu Veszprem w Lidze Mistrzów piłkarze ręczni Łomży Vive znowu musieli wybiec na parkiet. Tym razem w PGNiG Superlidze zmierzyli się w Hali Legionów z ​Energą Kalisz. Niespodzianki nie było. Kielczanie wygrali 37 do 29.

- Jestem zadowolony, że od 8 - 10 minuty kontrolowaliśmy wynik. Zawsze było jednym, dwoma, czterema bramkami dla nas - mówił zaraz po meczu Talant Dujszebajew. - To nie jest łatwe grać w czwartek, a później w sobotę. Trudno wtedy zagrać na odpowiednim poziomie - dodał.

Trener Łomży Vive cieszył się również z powrotu do gry Haukura Thrastarsona. Islandczyk rzucił w sobotę trzy bramki. - Praktycznie nie grał oficjalnego meczu od 12 miesięcy. Na razie trudno go ocenić. Wiadomo, że ma jeszcze problem mentalny, ale to będzie trwało. Jestem zadowolony, że w ogóle gra. Zobaczymy, jak będzie wyglądał w kolejnych meczach - podkreślił. 

Kieleccy szczypiorniści nie mają dużo czasu na odpoczynek. Już w środę w kolejnym meczu Ligi Mistrzów zagrają na wyjeździe z Motorem Zaporoże.

Wielka Wioślarka o Puchar Brdy w Bydgoszczy

QUIZ o Gwiezdnych Wojnach. Jak dobrze znasz uniwersum Star Wars?

Pytanie 1 z 15
Kto skomponował pamiętny utwór "Duel of the fates"?
Źródło: Łomża Vive lepsza od Energi Kalisz
Nasi Partnerzy polecają