remont Kraków

i

Autor: Pixabay

Awaryjne prace na al. Powstańców Śląskich i ul. Tischnera. Będą zmiany w organizacji ruchu!

2021-12-09 10:59

Szykują się prace remontowe fragmentu al. Powstańców Śląskich i ul. Tischnera. Z tego względu kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu. Prace rozpoczną się w przyszłym tygodniu.

Jak czytamy w komunikacie Zarządu Dróg Miasta Krakowa, prace na al. Powstańców Śląskich i ul. Tischnera rozpoczną się w poniedziałek, 13 grudnia. Potrwają do piątku, 17 grudnia. Nowa nawierzchnia pojawi się na odcinku pod wiaduktem oraz w rejonie łącznic z ul. Kamieńskiego. Będą też zmiany w komunikacji ruchu. Jakie dokładnie?

Harmonogram prac:

  • poniedziałek, 13 grudnia, od godz. 20.00: lewy pas – kierunek ul. Herberta (od zjazdu z ul. Kamieńskiego od strony Bonarki do zjazdu z ul. Kamieńskiego od strony ronda Matecznego) oraz lewy pas – kierunek Nowa Huta
  • wtorek, 14 grudnia, od godz. 20.00: lewy pas – kierunek ul. Herberta (od zjazdu z ul. Kamieńskiego w stronę skrzyżowania z ul. Hodura) oraz lewy pas – kierunek Nowa Huta
  • środa, 15 grudnia, od godz. 20.00: prawy i środkowy pas – kierunek ul. Herbera (od zjazdu z ul. Kamieńskiego w stronę skrzyżowania z ul. Hodura)
  • czwartek, 16 grudnia, od godz. 20.00: prasy pas – kierunek ul. Herberta (na zjeździe z ul. Kamieńskiego) oraz prawy pas – kierunek Nowa Huta (na wysokości skrzyżowania z ul. Hodura w stronę al. Powstańców Śląskich).

Realizacja prac jest uzależniona od warunków pogodowych.

Targi Bożonarodzeniowe w Krakowie
Źródło: Awaryjne prace na al. Powstańców Śląskich i ul. Tischnera. Będą zmiany w organizacji ruchu!