Tragedia na A4. Samochód potrącił strażaków ratujących życie innych [WIDEO]

2022-09-27 10:43 nm
Tragedia na A4. Samochód potrącił strażaków ratujących życie innych
Autor: screen Facebook Powiat Krakowski 112 Tragedia na A4. Samochód potrącił strażaków ratujących życie innych

Tragiczne wieści z woj. małopolskiego. W nocy z poniedziałku na wtorek (26/27 września) trzech strażaków zostało potrąconych na autostradzie A4 w Balicach. Jeden z nich nie żyje. Funkcjonariusze udzielali pomocy innej osobie, która została poszkodowana w wypadku.

Do zdarzenia doszło na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Chrosna. Potrąconych zostało trzech strażaków z OSP Balice. Jeden z nich był reanimowany jeszcze na miejscu. Niestety jego życia nie udało się uratować. Strażacy udzielali pomocy poszkodowanej, która zderzyła się z jeleniem.

Na samochód, który był zaparkowany przed miejscem zdarzenia, najechał bus, który potrącił trójkę druhów. Najciężej poszkodowanego mężczyznę w wieku 38-lat, pomimo reanimacji nie udało się uratować. Dwóch druhów ochotników, kobieta i mężczyzna, zostało zabranych do szpitala. Także jest to dla nas duża tragedia - mówi Sebastian Woźniak rzecznik Małopolskiej PSP.

Według informacji kobieta jest w stanie ciężkim, mężczyzna już został wypisany do domu. Według nieoficjalnych informacji kobieta jest żoną 38-letniego strażaka, który zginął na miejscu. Para ma czworo dzieci.

Wojciech Szczęsny o meczu Polska-Walia
Nasi Partnerzy polecają