Bezogródek powróci do Krakowa, ale w nowym wydaniu! Jego projekt robi wrażenie! [ZDJĘCIA]

2021-02-26 13:53 nm
burger
Autor: Pixaby Zdjęcie poglądowe

Bezogródek powróci do Krakowa! Co prawda z nieco inną nazwą i wystrojem, ale wiele wskazuje na to, że już na wiosnę znów będziemy mogli cieszyć się tą kultową miejscówką. Jej wizualizacja robi wrażenie! Zobaczcie!

Bezogródek był dla mieszkańców Krakowa jednym z ulubionych punktów gastronomicznych oraz miejscem spotkań. Swoją lokalizację miał przy ul. Piastowskiej. Po pięciu latach musiał jednak zakończyć swoje działanie w tym miejscu. Wszystko ze względu na planowaną budowę Centrum Muzyki na Cichym Kąciku.

Okazuje się, że Bezogródek nie powiedział ostatniego słowa i znów ugości mieszkańców Krakowa. Miejscówka przenosi się na ul Focha 40, przy Hali 100-lecia S.K. Cracovia. Otworzy się ponownie jako Bezogródek tropical spot. Co ważne odwiedzić go będzie można już na wiosnę!

Raport z anteny 26.02, godz.10

Spieszymy do Was z dobrymi wiadomościami! Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy się już w kwietniu w nowym miejscu i zupełnie nowej odsłonie naszego Bezogródka - czytamy w poście na Facebooku.

Nowy Bezogródek zupełnie zmieni swój wygląd. Jak czytamy, będzie to miejsce "inspirowane dalekimi podróżami, meksykańskim Tulum, pachnącą i kolorową wyspą Bali, greckimi krajobrazami Mykonos, tropikalną roślinnością, piaskiem, słońcem i błękitem oceanu".

Postanowiliśmy stworzyć tropikalną dżunglę w środku miasta, zasadzić setki tropikalnych roślin i otworzyć miejsce z wydarzeniami, klimatem, muzyką, atmosferą, w której każdy ale to KAŻDY mieszkaniec Krakowa poczuje się jak na egzotycznych wakacjach - czytamy dalej we wpisie w mediach społecznościowych.

Jak będzie wyglądać nowy Bezogródek? Możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?

Pytanie 1 z 7
W wolnym czasie lubisz...
Źródło: Kultowa krakowska miejscówka powróci, ale w nowym wydaniu! Jest już projekt! [ZDJĘCIA]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany