Które Biedronki są otwarte w niedziele w Krakowie? Gdzie zrobić zakupy? [LISTA SKLEPÓW]

i

Autor: Wikimedia Commons/Jacek Halicki Które Biedronki są otwarte w niedziele w Krakowie? Gdzie zrobić zakupy? [LISTA SKLEPÓW]

Które Biedronki są otwarte w niedziele w Krakowie? Gdzie zrobić zakupy? [LISTA SKLEPÓW]

2021-07-20 7:00

Biedronki otwarte w niedziele w Krakowie. Gdzie można zrobić zakupy? Niektóre sklepy Biedronka są od niedawna otwarte także w niedziele. To dzięki współpracy z Pocztą Polską. Takie sklepy są również w Krakowie. Które Biedronki są otwarte w niedziele w Krakowie? Sprawdźcie w naszym materiale.

Biedronki otwarte w niedziele w Krakowie [LISTA SKLEPÓW]

Zakupy w Biedronce w niedziele? Tak teraz to możliwe. Niektóre sklepy Biedronka są od niedawna otwarte także w niedziele. Chodzi aż o 110 placówek w całej Polsce. To świetna wiadomość dla osób, które potrzebują pilnie zrobić zakupy w weekend lub nie miały na to czasu w tygodniu. Z pewnością każdemu z nas zabrakło kiedyś przysłowiowej "mąki" czy "cukru". Teraz nie jest to problemem. Biedronki otwarte w niedziele także w Krakowie będą dużym ułatwieniem. Wszystko dzięki współpracy z Pocztą Polską. Sieć sklepów będzie świadczyć usługi pocztowe, a więc zakaz handlu je ominie. Podobne rozwiązanie już wcześniej wprowadziła np. Żabka.

Sklepy Biedronka otwarte są w niedziele również w Krakowie. Gdzie zrobimy zakupy?

Które Biedronki są otwarte w niedziele w Krakowie?

Biedronki otwarte w niedziele w Krakowie. W naszym mieście mamy dwie takie placówki. To właśnie tam mogą udać się mieszkańcy, jeśli koniecznie potrzebują zrobić zakupy w niedzielę. O które sklepy chodzi? Które Biedronki są otwarte w niedziele w Krakowie? Poniżej znajdziecie adresy:

  1. Kraków, Rynek Główny 34
  2. Kraków, ul. Berka Joselewicza 28

Poniżej znajdziecie mapę Biedronek otwartych w Polsce w niedziele:

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?
Źródło: Które Biedronki są otwarte w niedziele w Krakowie? Gdzie zrobić zakupy? [LISTA SKLEPÓW]