„Gdzie te Juwenalia?” Studenci z Krakowa nie poświętują i w tym roku

i

Autor: pixabay.com

„Gdzie te Juwenalia?” Studenci z Krakowa nie poświętują i w tym roku

2021-05-24 13:56

W rozpoczynającym się właśnie tygodniu normalnie nie myślelibyśmy o zajęciach i obowiązkach, każdy z nas żyłby już tylko nimi! Juwenaliami. To właśnie jutro rozpoczęlibyśmy tydzień największego święta studentów. - piszą na Facebooku organizatorzy Juwenaliów Krakowskich. Dodając, że w tym roku studencka impreza się nie odbędą.

„Gdzie te Juwenalia?” - napisały dzisiaj na Facebooku "Juwenalia Krakowskie" osoby odpowiedzialne za organizację studenckiej imprezy. Jak się okazało, czytając dalszą część posta, tegoroczna edycja, podobnie jak w ubiegłym roku nie odbędzie się.

- Choć z reguły deszczowe, zawsze napawały nas radością i imprezowym nastrojem. Tym razem niestety nie możemy w kaloszach i pelerynie przeciwdeszczowej bujać się pod sceną w rytm melodii największych polskich artystów czy też przejść w kolorowych strojach krakowskiego rynku. Wiemy, że tak jak my, bardzo ubolewacie nad brakiem tego czasu relaksu i zabawy, w końcu to najlepsze dni studiowania... - piszą organizatorzy.

CZYTAJ TAKŻE: Co dalej z Fortem św. Benedykt? Miasto wycofuje się z kontrowersyjnego pomysłu

„Łączymy się z Wami w bólu”

We wtorek miało rozpocząć się największe święto studentów w stolicy Małopolski. To już druga edycja, która została odwołana ze względu na pandemię.

- Jako organizatorzy Juwenaliów Krako(w)skich łączymy się z Wami w bólu i gwarantujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zobaczyć się z Wami już w następnym roku – skwitowali organizatorzy.

Suchary Pana Ryśka
Źródło: „Gdzie te Juwenalia?” Studenci z Krakowa nie poświętują i w tym roku