Hans Zimmer nie wystąpi w Krakowie. Przyszłoroczny koncert odwołała też Celine Dion

i

Autor: AKPA/action press/Ken Goff Hans Zimmer nie wystąpi w Krakowie. Przyszłoroczny koncert odwołała też Celine Dion

Koncerty

Hans Zimmer nie wystąpi w Krakowie. Przyszłoroczny koncert odwołała też Celine Dion

2023-05-29 12:19

Z powodu ostrej infekcji i zaleceń lekarskich, Hans Zimmer nie będzie w stanie wystąpić podczas nadchodzącego koncertu, we wtorek 30 maja podczas Festiwalu Muzyki Filmowej. To jednak niejedyna nieprzyjemna wiadomość dla kochających koncerty w Krakowie. Kanadyjska artystka, Celine Dion ostatecznie odwołuje całą trasę koncertową Courage World Tour, w tym także występy w Polsce: w Łodzi i Krakowie.

Kraków. Koncert Hansa Zimmera odwołany

Hans Zimmer to 65-letni niemiecki kompozytor muzyki filmowej pochodzenia żydowskiego, zdobywca dwóch Oscarów za ścieżki dźwiękowe do filmów "Król lew" oraz "Diuna", który w ciągu swojej kariery napisał muzykę do ponad 120 filmów. We wtorek, 30 maja miał wystąpić w Krakowie w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej. Niestety dla fanów Hansa Zimmera koncert zostaje przełożony. Wkrótce jednak zostanie ogłoszona nowa data wydarzenia. Wszystkie bilety zachowują ważność.

Celine Dion odwołuje trasę koncertową. W planach był także występ w Krakowie

10 marca 2024 roku w TAURON Arenie Kraków miała wystąpić Celine Dion. Niestety artystka ostatecznie odwołała całą trasę koncertową Courage World Tour, w tym występy w Polsce. Celine Dion jest leczona z powodu zdiagnozowanej choroby, która uniemożliwia jej występowanie na scenie. Ciężko pracuje nad powrotem do zdrowia, ale w tej chwili nie jest w stanie z powodzeniem przygotować się i wyjechać w trasę koncertową.

– Bardzo mi przykro, że znowu was wszystkich zawiodłam. Naprawdę ciężko pracuję, aby odbudować swoje siły, ale koncertowanie może być bardzo trudne, nawet jeśli jesteś w stu procentach przygotowany. To nie fair w stosunku do was, aby ciągle przekładać koncerty i chociaż łamie mi to serce, najlepiej będzie, jeśli odwołamy je wszystko teraz, dopóki nie będę naprawdę gotowa, by znów wystąpić na scenie. Chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że się nie poddaję… i nie mogę się doczekać, kiedy znów was zobaczę! – mówi fanom Celine Dion.

Dni Krakowa 2023. Przed nami miesiąc pełen zabawy! [ZDJĘCIA]

Andrzej Duda zdecydował ws. lex Tusk!
Źródło: Hans Zimmer nie wystąpi w Krakowie. Przyszłoroczny koncert odwołała też Celine Dion