Jacek Majchrowski został ukarany mandatem. Powód może mocno zaskoczyć!

2021-04-14 18:17 nm
Prezydent Majchrowski: od rządu nie oczekuję niczego poza gwarancjami finansowymi
Autor: Kuba Paduch, Radio ESKA

Jacek Majchrowski opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych, że został ukarany mandatem. Powód? Prezydent Krakowa palił cygaro w swoim gabinecie.

Jacek Majchrowski dostał mandat. Co jest powodem?

Przestrzeganie prawa obowiązuje każdego, nawet najwyższe głowy w mieście czy państwie. Tak jest również w przypadku prezydentów miast. Niestosowanie się do przepisów może nas słono kosztować. Przekonał się o tym ostatnio Jacek Majchrowski. Prezydent Miasta Krakowa opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych, że został ukarany mandatem. Powód? Miał palić cygaro w swoim gabinecie.

Tak się zdarza, że i prezydent Krakowa płaci mandaty. Po skardze na mnie, że zapaliłem w gabinecie cygaro, otrzymałem od straży miejskiej mandat. Cóż, stało się… Uprzedzając - czasem również używam brzydkich wyrazów - napisał prezydent Krakowa na swoim profilu na Facebooku.

Raport z Anteny 14.04

Pod postem Jacka Majchrowskiego pojawiło się mnóstwo reakcji i komentarzy.

"Panie Prezydencie musi Pan uważniej dobierać gości, takich co nie mają w zwyczaju się skarżyć", "Panie Jacku, ale z Pana „bandyta”", "Aż popatrzyłam w kalendarz czy to nie 01.04" - piszą m.in. internauci w komentarzach.

Dodajmy, że w Polsce obowiązuje zakaz palenia w miejscach publicznych. Za złamanie zakazu grozi mandat w wysokości do 500 zł.

Znane budowle i zabytki w Polsce. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Sukiennice w Krakowie nigdy nie były przebudowywane. Prawda czy fałsz?
Kraków
Źródło: Jacek Majchrowski został ukarany mandatem. Powód może mocno zaskoczyć!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany