Kraków: samochód potrąca rowerzystę, obok przejeżdża policja. ZERO REAKCJI! Wszystko się nagrało

i

Autor: screen Youtube/ Bandyta z kamerką Kraków: samochód potrąca rowerzystę, obok przejeżdża policja. ZERO REAKCJI! Wszystko się nagrało

Kraków: samochód potrąca rowerzystę, obok przejeżdża policja. ZERO REAKCJI! Wszystko się nagrało [WIDEO]

2022-03-11 12:16

Szokujące sceny w Krakowie. Na kanale Youtube Bandyta z kamerą pojawiło się nagranie, na którym uchwycono potrącenie rowerzysty w centrum miasta. W trakcie zdarzenia tuż obok przejechał policyjny radiowóz. Na filmie nie widać jednak reakcji osoby prowadzącej policyjny pojazd.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 10 marca na skrzyżowaniu ul. Mogilskiej z ul. Grunwaldzką w Krakowie. Sytuację zarejestrowała kamerka samochodowa. Na nagraniu opublikowanym na Youtubie widać jak srebrny samochód zatrzymał się przed skrzyżowaniem. Na przejazd do rowerów wjeżdża wtedy kierowca jednośladu. Auto niespodziewanie rusza i uderza w rowerzystę.

Wygląda jednak na to, że nic poważnego się nie stało. Rowerzysta szybko się podnosi. Internauci zwrócili jednak uwagę, że w trakcie zdarzenia tuż obok przejeżdża radiowóz. Jego kierowca nie zatrzymuje się, tylko jedzie dalej.

Jak podał rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie w rozmowie z "Super Expressem", "radiowozem tym nie jechał policjant, tylko pracownik cywilny z wadowickiej komendy (w celach logistycznych do komendy wojewódzkiej). Kierowca twierdzi, że nie zauważył tego zdarzenia. Przy czym trzeba stwierdzić, że cywil nie mógł użyć sygnałów uprzywilejowania, zatrzymać tam pojazdu na ulicy i nie był uprawniony do podjęcia interwencji. Natomiast krakowska Policja nie otrzymała zgłoszenia o tej kolizji i nie realizowała czynności w tej sprawie".

Kraków przyjmie uchodźców w nieczynnej galerii handlowej Plaza. Trwa remont pomieszczeń
Źródło: Kraków: samochód potrąca rowerzystę, obok przejeżdża policja. ZERO REAKCJI! Wszystko się nagrało [WIDEO]