Kraków. Ten mężczyzna jest poszukiwany przez policję

i

Autor: Małopolska Policja Policja poszukuje mężczyny za kradzież w Krakowie

Na sygnale

Krakowska policja poszukuje sprawcy poważnego przestępstwa. Znasz mężczyznę ze zdjęcia?

2023-12-07 9:44

Policjanci z Komisariatu Policji IV w Krakowie zwrócili się z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawcy, który okradł klienta w jednym ze sklepów w Bronowicach. Wykorzystał chwilę nieuwagi klienta i dokonał przestępstwa. Oprócz policji, sprawą zajmuje się też prokuratura. Służby gwarantują anonimowość.

Kraków. Prośba o pomoc w identyfikacji sprawcy przestępstwa

Krakowskie służby poszukują sprawcy zuchwałej kradzieży. W jednym ze sklepów w Bronowicach, mężczyzna wykorzystał chwilę nieuwagi klienta i z otwartej torby pozostawionej w koszyku ukradł tablet. W tej sprawie Komisariat Policji IV w Krakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków Krowodrza prowadzi postępowanie, podczas którego funkcjonariusze między innymi zabezpieczyli zapis z monitoringu, który zarejestrował sprawcę tego przestępstwa.

Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się do ustalenia jego personaliów, dlatego policjanci prowadzący sprawę - realizując czynności zlecone przez prokuraturę zwrócili się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości czy innych danych mężczyzny widocznego na zdjęciach. Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji IV w Krakowie pod numer 47 83 52 913 lub mailowo na adres: [email protected]. Policjanci zapewniają anonimowość osobom informującym.

Kraków. Policja poszukuje sprawcy poważnego przestępstwa

i

Autor: Małopolska Policja Kraków. Policja poszukuje sprawcy poważnego przestępstwa. Opublikowano jego wizerunek

ZOBACZ TAKŻE: Górki saneczkowe w Krakowie. Gdzie wybrać się na sanki? [GALERIA]

Brutalnie zaatakował starszą kobietę
Źródło: Krakowska policja poszukuje sprawcy poważnego przestępstwa. Znasz mężczyznę ze zdjęcia?