Mocno nierpliwy kierowca z Krakowa. Jechał wprost na inspektora ruchu [WIDEO]

i

Autor: screen Youtube/ Miasto Kraków Mocno nierpliwy kierowca z Krakowa. Jechał wprost na inspektora ruchu [WIDEO]

Mocno nierpliwy kierowca w Krakowie. Jechał wprost na inspektora ruchu [WIDEO]

2021-10-06 15:19

Brakiem cierpliwości popisał się ostatnio jeden z kierowców, przemierzających krakowskie drogi. Zamiast czekać na możliwość przejazdu, zaczął wymijać korek i prawie wjechał w inspektora ruchu. Zobaczcie nagranie.

Do zdarzenia doszło w Krakowie na jeden z remontowanych ulic. Dla kierowców dostępny był tylko jeden pas, więc ruchem sterowali drogowcy. Na nagraniu z kamerki samochodowej widać, jak samochody ustawiają się w kolejce i czekają na możliwość przejazdu. Wtedy pojawia się kierowca Mercedesa.

Niedźwiedzie napełniają brzuszki przed snem

Na filmie widać, jak biały pojazdy wyprzedza stojące w korku samochody. To jednak nie wszystko. Następnie jedzie w inspektora kierującego ruchem. Mężczyzna nie chce ustąpić, więc kierowca Mercedesa wymusza pierwszeństwo. O mały włos samochód nie przejeżdża po stopach inspektora. Poniżej możecie zobaczyć nagranie.

Pod udostępnionym wideo pojawiło się sporo komentarzy. Internauci zachęcają do zgłaszania takich sytuacji odpowiednim służbom.

Posprzątajmy nasze drogi z takich patologicznych kierowców! Jeżeli ktoś z Was nagra kamerą samochodową taką jazdę WARIATA DROGOWEGO to można takie nagranie wysłać na policję. Zajmą się sprawą, wasze dane są chronione ponieważ występujecie w charakterze świadka! Ja już zgłosiłem kilka takich patologii, wszystkie zgłoszenia skutkowały mandatami! – napisał jeden z internautów.

Źródło: Mocno niecierpliwy kierowca w Krakowie. Jechał wprost na inspektora ruchu [WIDEO]