bocian

i

Autor: pexels

Nietypowy gość na miejskim parkingu. Zamiast odlecieć do ciepłych krajów, spacerował po samochodach [ZDJĘCIA]

2021-10-05 12:49

Mieszkańcy podkrakowskiego Kokotowa mogli być mocno zaskoczeni tym widokiem. Na parkingu samochodowym pojawił się bocian, który nie odleciał do ciepłych krajów. Po kilku dniach został złapany przez inspektorów Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i przewieziony do Centrum Hodowlanego.

Całą sytuację opisał KTOZ na swoim profilu na Facebooku. Bocian przez kilka dni spacerował po parkingu oraz znajdujących się tam samochodach.

Środowe popołudnie, powrót z pracy, włącza się tryb chillout. Wracam klasycznie skrótem, omijając jedne z niewielu świateł w okolicy i towarzyszący im korek, przejeżdżam między magazynami, spoglądam na parkingi i dostrzegam biało-czerwonego delikwenta, który stoi na jednym z samochodów niczym wartownik - relacjonuje jeden z inspektorów KTOZ.

Pierwsze podejścia do złapania boćka niestety się nie udały. Ptak został uchwycony po kilku dniach. Następnie przewieziono go do Centrum Hodowlanego. Otrzymał tam schronienie i fachową opiekę. Tam najprawdopodobniej spędzi zimę.

Miał broń i narkotyki. Był poszukiwany listem gończym
Źródło: Nietypowy gość na miejskim parkingu. Zamiast odlecieć do ciepłych krajów, spacerował po samochodach [ZDJĘCIA]