TK Maxx w Krakowie. Wiemy, gdzie i kiedy otwarcie nowego sklepu!

i

Autor: TK Maxx, materiały prasowe TK Maxx w Krakowie. Wiemy, gdzie i kiedy otwarcie nowego sklepu!

Życie miasta

TK Maxx w Krakowie. Wiemy, gdzie i kiedy otwarcie nowego sklepu!

2023-03-29 12:53

TK Maxx to uwielbiana przez wielu sieć sklepów z markową odzieżą, obuwiem, artykułami kosmetycznymi i tymi do wyposażenia wnętrz. W Krakowie sklepy TK Maxx można znaleźć już Centrum Handlowym M1 oraz w Bonarce City Center. Już niedługo planowane jest jednak otwarcie trzeciego sklepu TK Maxx w Krakowie! Gdzie i kiedy dokładnie? Sprawdźcie to w naszym artykule.

TK Maxx w Krakowie - data i godzina otwarcia. Gdzie otworzy się nowy TK Maxx w Krakowie?

Ta informacja zapewne ucieszy fanów mody oraz tych, którzy szukają dobrej jakości w przystępnej cenie. Sklepy TK Maxx w Krakowie są już dwa, a wkrótce zostanie otwarty trzeci. Gdzie i kiedy dokładnie? Już 20 kwietnia o godz. 10.00 w Centrum Serenada, mieszczącym się przy Al. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 41. Nowy sklep TK Maxx w Serenadzie będzie miał ponad 2 tys. metrów kwadratowych.

W dniu otwarcia odbędzie się konkurs Czerwony Wieszak, w którym będzie można zdobyć wartościowe nagrody. Konkurs odbędzie się w dwóch turach - o godzinie 10:00 oraz 17:00.

Nowy TK Maxx w Krakowie. Co będzie można kupić?

Jak głosi hasło, które można usłyszeć w sklepach TK Maxx "na poszukiwaczy markowych perełek" w Centrum Serenada - najnowszym centrum handlowym w Krakowie - czekać będzie moda damska i męska, obuwie, akcesoria (w tym torebki, biżuteria i kosmetyki), dekoracje, meble i tekstylia do domu oraz produkty dla zwierząt. Nie zabraknie również szerokiego wyboru ubranek dla dzieci starszych i młodszych, oryginalnych zabawek, gier edukacyjnych i planszowych. Miłośnicy ekskluzywnej mody znajdą w sklepie selekcję wyjątkowych produktów od znanych projektantów. Warto zatem przypomnieć, że otwarcie TK Maxx w Serenadzie, w Krakowie już w kwietniu.

TK Maxx w Krakowie. Wiemy, gdzie i kiedy otwarcie nowego sklepu!

i

Autor: Szymon Szlachta, Centrum Serenada w Krakowie TK Maxx w Krakowie. Wiemy, gdzie i kiedy otwarcie nowego sklepu!
20. Bieg Jakubowy w Olsztynie

W ubraniach tych marek chodziły miliony osób. Co się z nimi stało? Definitywnie zniknęły z Polski?

Źródło: TK Maxx w Krakowie. Kiedy i o której? Gdzie otworzy się nowy TK Maxx w Krakowie?