pączki

i

Autor: Pixaby Tłusty Czwartek 2022: ceny pączków w Biedronce, Lidlu, Auchanie. Po ile pączki w cukierniach Krakowie?

Tłusty Czwartek 2022: ceny pączków w Biedronce, Lidlu, Auchanie. Po ile pączki w cukierniach Krakowie?

2022-02-21 15:38

Tłusty Czwartek 2022. Ceny pączków w Biedronce, Lidlu, Auchanie. Ile kosztują pączki w Krakowie? Jak wyglądają ceny w lokalnych cukierniach? Gdzie kupić pączki w Krakowie w Tłusty Czwartek 2022? Sprawdźcie w naszym materiale.

Spis treści

  1. Tłusty Czwartek 2022. Gdzie kupić pączki w Krakowie?
  2. Tłusty Czwartek 2022: ceny pączków w Biedronce
  3. Tłusty Czwartek 2022: ceny pączków w Lidlu
  4. Tłusty Czwartek 2022. Gdzie w Krakowie są najlepsze pączki?
  5. Tłusty Czwartek 2022: ceny pączków w Auchanie
  6. Tłusty Czwartek 2022: ceny pączków w cukierniach

Tłusty Czwartek 2022. Gdzie kupić pączki w Krakowie?

Tłusty Czwartek 2022 zbliża się wielkimi krokami. W tym roku będziemy go obchodzić już 24 lutego. Zgodnie z tradycją, w Tłusty Czwartek nie liczymy kalorii i śmiało możemy sięgać po słodkie smakołyki. A co nieodłącznie kojarzy się z Tłustym Czwartkiem? To oczywiście pączki oraz faworki! W Krakowie jest wiele miejsc, gdzie można ja kupić. Dużo osób zastanawia się, jak wyglądają ceny pączków w Biedronce, Lidlu czy Auchanie. Ile zapłacimy za nie w lokalnych cukierniach? Czy ceny poszły w górę? Sprawdźcie w naszym materiale, po ile pączki w Biedronce, Lidlu, Auchanie oraz cukierniach w Krakowie.

Malczewski w Muzeum Narodowym w Krakowie. Nowa wystawa czasowa przyciąga tłumy.

Tłusty Czwartek 2022: ceny pączków w Biedronce

Jakie są ceny pączków w Biedronce? Ile musimy tam zapłacić za słodkości? Biedronka w swojej ofercie posiada zarówno tradycyjne pączki z marmoladą i różą, jak różne wariacje na temat tych przysmaków. Za pączka z nadzieniem o smaku różanym zapłacimy 1,99 zł. Biedronka proponuje też różnego rodzaju donuty (m.in. z polewą kakaową, nadziewane, posypane piankami). Dodatkowo można też kupić pączki z nadzieniem kakaowym w cenie 1,70 zł, truskawkowym - 1,99 zł, orzechowym lub waniliowym - 1,61 zł, wiśniowym - 1,99 zł, karpatkowym, 2,37 zł.

Tłusty Czwartek 2022: ceny pączków w Lidlu

Ceny pączków w Lidlu - ile zapłacimy za pączka? Lidl w swojej ofercie równie posiada te słodkości. Znajdziemy tam tradycyjne pączki - z nadzieniem różanym w cenie 2,08 zł, wieloowocowym - 0,75 zł, a także malinowym i liofizowanymi truskawkami - 3,32 zł. Dostępne są też mini pączki z serem - 7,60 zł za opakowanie 240 g. W Lidlu znajdziemy też mniej tradycyjne pączki. Np. z nadzieniem o smaku słonego karmelu i z wiórkami migdałów - 2,08 zł, czy z nadzieniem wiśniowym i pistacjami - 3,80 zł. W ofercie mamy też donuty, m.in. karmelowy, nugatowy czy z czekoladową posypką.

W Lidlu kupimy też pączki wegańskie w cenie 2,27 zł lub donuty z zielonej herbaty, dyni, buraka i marchewki - 2,86 zł.

Tłusty Czwartek 2022. Gdzie w Krakowie są najlepsze pączki?

Tłusty Czwartek 2022: ceny pączków w Auchanie

Po ile pączki w Auchanie? W dyskoncie również mamy wybór tradycyjnych pączków - z konfiturą różaną - 1,39 zł lub wariacje smakowe - z nadzieniem o smaku adwokat (1,39 zł), o smaku wanilii (1,59 zł), z nadzieniem wiśniowym dekorowany płatkami migdałowymi (2,49 zł) lub z nadzieniem malinowym (1,29 zł). Sieć oferuje też pączki z nadzieniem wieloowocowym w pudrze.

Tłusty Czwartek 2022: ceny pączków w cukierniach

Jeśli nie chcemy kupować pączków w dyskontach, zawsze można to zrobić w jednej z krakowskich cukierni. Wiele osób stawia właśnie na smakołyki z takich lokalnych miejsc, twierdząc, że są one dużo smaczniejsze. Ceny pączków w cukierniach - ile zapłacimy za pączka w Krakowie? Wiele osób zastanawia się, jak to wygląda w tym roku. Musimy liczyć się z tym, że ceny pączków w Krakowie w 2022 roku będą wyższe niż te zeszłoroczne. W tamtym roku za pączki w Krakowie trzeba było zapłacić od 3 zł w górę. Niekiedy jego cena wynosiła nawet ok. 7-8 zł. Z pewnością więcej będą kosztować pączki bezglutenowe.

A może macie ochotę sami przygotować pączki w domu? Mamy dla Was kilka porad:

Źródło: Tłusty Czwartek 2022: ceny pączków w Biedronce, Lidlu, Auchanie. Po ile pączki w cukierniach Krakowie?