Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz Planetarium z tytułem Turystycznego Produktu roku 2021!

2021-08-24 16:00 Natalia Wolniewicz
EC1 w Łodzi
Autor: Witold Ancerwowicz/UMŁ

Takie wyróżnienie przyznaje kapituła Kongresu Turystyki Polskiej za reprezentowanie najwyższych standardów i oferowanie usług na najwyższym poziomie.

Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz Planetarium z tytułem Turystycznego Produktu roku 2021!Takie wyróżnienie przyznaje kapituła Kongresu Turystyki Polskiej za reprezentowanie najwyższych standardów i oferowanie usług na najwyższym poziomie.Obie placówki codziennie odwiedza kilkaset osób.

- To dla nas ogromne wyróżnienie, ale i docenienie naszej pracy — mówi Magdalena Kosiada-Sylburska kierownik EC1. - Jesteśmy atrakcją turystyczną, ale i miejscem mądrego spędzania czasu. Otwieramy drzwi do interaktywnych eksperymentów, które pomagają lepiej rozumieć świat, a jednocześnie zapraszamy do wciągającej zabawy nauką — dodaje.

Jakie są ulubione atrakcje gości?

- Pokazy w Planetarium cieszą się ogromną popularnością. Nasi goście polubili także zwiedzanie Centrum z przewodnikiem. Niewątpliwie na odwiedzających duże wrażenie robi Hala Maszyn — mówi Michał Kędzierski z EC1.

Obie łódzkie placówki mają na swoim koncie znaczące nagrody. Centrum nauki i techniki oraz Planetarium posiadają także tzw. turystycznego Oskara, czyli certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej.

Źródło: Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz Planetarium z tytułem Turystycznego Produktu roku 2021!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany