#DoceniamyMamy

i

Autor: Kinga Baryga

Finalistka Miss Polonia Julia Baryga zorganizowała akcję #DoceniamyMamy

2022-02-05 17:42

Malowanie paznokci, stylizacja rzęs, piękne fryzury i makijaż...6 wyjątkowych kobiet z Łodzi wzięło udział w akcji Finalistki Miss Polonia - Julii Barygi #DoceniamyMamy. To akcja skierowana do mam, które przez obowiązki i trudności zapominają o sobie, a dzisiaj przechodzą metamorfozy.

#DoceniamyMamy

i

Autor: Kinga Baryga

Na co dzień zmagają się z trudnościami i obowiązkami, ale dzisiaj poczuły się jak gwiazdy...

6 wyjątkowych kobiet z Łodzi wzięło udział w akcji Finalistki Miss Polonia - Julii Barygi #DoceniamyMamy. 

- Jako finalistka Miss Polonia w ramach akcji "Korona z głowy 2022" chciałam zorganizować akcję, dzięki której mogłabym sprawić radość kobietom. Będąc na warsztatach organizowanych przez fundację Dom w Łodzi zobaczyłam, że mamy, które opiekują się dziećmi z niepełnosprawnościami poświęcają im dużo czasu i w tym całym szale zapominają o sobie. Chciałam zorganizować im spotkanie, na którym poczują się jak królowe...udało mi się skontaktować z Panią Agnieszką Brochman z salony Gold Lashes i tak właśnie powstała akcja #DoceniamyMamy - podkreśla pomysłodawczyni - Julia Baryga 

Pani Agnieszka - właścicielka salonu zorganizowała wszystko tak, żeby każda pani wyszła zadowolona i piękna. 

- Jak się dowiedziałam, że Julia szuka miejsca, w którym można taką akcję zorganizować to nie zastanawiałam się ani chwili. Zmotywowałam koleżanki i zaczęłyśmy planować to wydarzenie. To 6 cudownych kobiet. Te panie mają piękne wnętrze i dusze, a my dzisiaj jesteśmy takimi wróżkami, które to piękno wydobywają na zewnątrz. Nasze mamy mogły dzisiaj skorzystać z pielęgnacji twarzy, dłoni, stylizacji paznokci, brwi i rzęs, a także makijażu - podkreśla Pani Agnieszka. 

A co o samej akcji myślą uczestniczki? 

- To coś wyjątkowego, fajnie, że ktoś o nas pomyślał. Czuję się taka lekka, zawsze jestem raczej słuchaczem, a dzisiaj się okazało, że mam coś do powiedzenia, że są ludzie, którzy chcą mnie słuchać, czuję się po prostu piękna, na co dzień brakuje mi czasu, żeby pomyśleć o sobie. Dla mnie to są takie wagary, ale cieszę się z nich ogromnie. Dziękuję! - mówiły zadowolone mamy. 

Metamorfozy wyjątkowych kobiet zakończyły się profesjonalną sesją fotograficzną.

Źródło: Finalistka Miss Polonia Julia Baryga zorganizowała akcję #DoceniamyMamy