Jarmark Świąteczny na Piotrkowskiej

i

Autor: UMŁ

Jarmark Bożonarodzeniowy na Piotrkowskiej otwiera się już 26 listopada!

2021-11-23 19:04

Bujne choinki, wyroby z różnych stron świata i liczne wydarzenia towarzyszące. To tylko kilka atrakcji świątecznych przygotowanych na Jarmark Bożonarodzeniowy na Piotrkowskiej w Łodzi. Odwiedzający będą mogli w pełni poczuć magiczny klimat.

Zeszłoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy  był jednym z niewielu Jarmarków w Polsce, jego sukces i bardzo pozytywny odbiór sprawił, iż tegoroczna edycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku ulica Piotrkowska znów zamieni się w magiczny, świąteczny zakątek pachnący choinkowym lasem, piernikami i świątecznymi specjałami. Tradycyjne wędliny, chleby, wypieki świąteczne czy urocze  pierniki to dopiero początek. Piękne ozdoby, bujne choinki, pyszne grzane wino, wspaniałe sery, wyroby z  różnych stron świata w połączeniu z ozdobami i iluminacjami świetlnymi uzupełnionymi wydarzeniami z domku świętego Mikołaja zbudują wyjątkowy klimat świąt. Jarmark to idealne miejsce na zakup świątecznych prezentów, wyjątkowej biżuterii czy rękodzieła z różnych stron świata. Tradycyjne smaki, produkty lokalne i regionalne przeplatać się będą z nowoczesnymi smakami i potrawami. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jarmark to także wyjątkowa okazja do wspólnego spędzenia czasu, udziału w animacjach, występach. Bogaty program Jarmarku, świąteczne wesołe miasteczko, wioska św. Mikołaja i piernikowa chatka będą pięknym tłem do świątecznych pokazów i występów przy kominku.

W każdy weekend jarmarku na najmłodszych czekać będą animatorzy i postaci świąteczne z bogatym programem zabaw, pokazów i animacji, a rodzicom czas umilać będą lokalni artyści wykonujący najpiękniejsze kolędy i przeboje świąteczne.

Najciekawsze wydarzenia zaplanowane na tegoroczny Jarmark to:

28.11.2021 Jarmark jak z bajki- koncert bajkowych piosenek połączony ze spotkaniem z bohaterami najpiękniejszych bajek

04.12.2021 Skiba Show czyli Mikołajkowy program Krzyśka Skiby, znanego nie tylko z Big Cyca

(świąteczny program animacji z przymrużeniem oka)

05.12.2021 MrBeat wykonujący utwory zespołu The Beatles oraz najpiękniejsze utwory świąteczne

Jarmarkowe Mikołajki

11.12.2021 Jacek Kawalec Show- muzyczne spotkanie z Jackiem Kawalcem

12.12.2021 Ola & Szewcu Acoustic najpiękniejsze przeboje w nowych aranżacjach

18.12.2021 Koncert Manolo Cafe

19.12.2021 2m Acoustic Trio świąteczny koncert

Zapraszamy też do wspólnego czytania bajek przy świątecznym kominku, spotkania z Mikołajem, świąteczne spektakle dla dzieci

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Łódź. Andrzej Chyra ma swoją gwiazdę na Piotrkowskiej!
Źródło: Jarmark Bożonarodzeniowy na Piotrkowskiej otwiera się już 26 listopada!