Kolejny remont ulicy w centrum Łodzi. Tym razem utrudnienia na Sienkiewicza

2021-09-27 14:40 GM
remont ul. Sienkiewicza
Autor: UML

Rozpoczął się remont kolejnego odcinka ulicy Sienkiewicza: od Wigury do Tylnej. Ruch będzie się odbywał jednym pasem tylko w kierunku południowym. Co to oznacza dla kierowców?

Remont Sienkiewicza obejmuje odcinek pomiędzy ul. Wigury a Tylną. Ta już mocno wyeksploatowana jezdnia zostanie w całości wymieniona na nową. Prace będą prowadzone połówkowo dla zapewnienia przejezdności oraz dojazdu do pogotowia ratunkowego. Podczas prac, po Sienkiewicza przejedziemy tylko w jednym kierunku, od ul. Wigury na południe do ul. Tymienieckiego.

Zakaz ruchu w drugą stronę będzie obowiązywał już od ul. Tymienieckiego. Prace rozpoczynają się od Tylnej, ale już na skrzyżowaniu z Tylną nie będzie możliwości przejazdu. Sama ul. Tylna stanie się ślepa przy "trójkącie" z ul. Sienkiewicza. Zmienioną trasą pojadą autobusy linii 55, 57, 77 i N3.

To nie koniec remontów. Przed nami również remont ul. Lodowej na północ od Przybyszewskiego. Prace rozpoczną się w najbliższych dniach, a roboty prowadzone będą bez wyłączania ruchu. Kierowcy znają zniszczony zakręt na połączeniu ul. Lodowej z ul. Widzewską. W ciągu najbliższych tygodni w całości zostanie on naprawiony i pojawi się nowa nawierzchnia.

Źródło: Kolejny remont ulicy w centrum Łodzi. Tym razem utrudnienia na Sienkiewicza
Nasi Partnerzy polecają