Mieszkania

i

Autor: pixabay.com/Pexels

Kupowaliśmy rośliny, reorganizowaliśmy łazienki - tak przez pandemię zmieniały się mieszkania! [WYNIKI BADAŃ]

2021-11-26 15:07

Akustyka, światło, ilość mebli czy roślin. Przez pandemię większość osób mieszkających w blokach zmieniało wystrój, remontowało pomieszczenia czy reorganizowało swoją przestrzeń. Badania przeprowadzone przez Łódź Design Festival wykazał, że aż 73% badanych stwierdziło, że w tym czasie zmienił się sposób, w jaki oceniają swoje mieszkanie.

Aż 73% badanych stwierdziło, że w czasie pandemii zmienił się sposób, w jaki oceniają swoje mieszkanie.To wykazały badania przeprowadzone przez Łódź Design Festiwal.

- Podczas lockdownu mieszkańcy większych miast remontowali mieszkania, zmieniali meble, a nawet szukali nowych nieruchomości — mówi dyrektor Festiwalu Michał Piernikowski. - W mieszkaniach zaczął nam przeszkadzać hałas, akustyka i natężenie światła, czyli rzeczy, na które wcześniej nie zwracaliśmy uwagi — dodaje.

- Teraz badania przysłużą się projektantom — dodaje Aleksandra Kietla z Festiwalu. - Chcemy dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Projektanci mogą wymyślić rozwiązania na nasze teraźniejsze potrzeby — dodaje.

Pełne wyniki badań dostępne są na stronie lodzdesign.com

Źródło: Kupowaliśmy rośliny, reorganizowaliśmy łazienki - tak przez pandemię zmieniały się mieszkania! [WYNIKI BADAŃ]