szczenięta

i

Autor: unsplash.com

Łódzkie. Zabiła cztery szczenięta i zakopała je za domem! Trafi do więzienia?

2022-02-07 14:40

68-letnia mieszkanka powiatu poddębickiego zabiła urodzone dzień wcześniej szczenięta a następnie zakopała je za swoją posesją. Grozi jej za to nawet pięć lat więzienia.

W środę, 2 lutego, dyżurny poddębickiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że mieszkanka powiatu poddębickiego uśmierciła i zakopała cztery szczenięta. Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce.

- Na posesji znaleźli odkopaną reklamówkę, w której były martwe szczenięta - informują policjanci. - Osobą odpowiedzialną za ten czyn była 68-latka. Kobieta wyjaśniła, że szczenięta urodziły się dzień wcześniej, a jej nie było stać na ich utrzymanie, więc postanowiła się ich pozbyć. Policja zabezpieczyła truchła zwierząt i prowadzi dochodzenie w tej sprawie. 68-latka w najbliższym czasie usłyszy zarzut. Ustawa o ochronie zwierząt przewiduje za to przestępstwo karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Pierwsza robokelnerka w Łodzi!
Źródło: Łódzkie. Zabiła cztery szczenięta i zakopała je za domem! Trafi do więzienia?