Łódź. Pomnik jednorożca

i

Autor: mat. prasowe UMŁ

Łódzku Budżet Obywatelski. Głosowanie w formie papierowej już tylko do piątku

2021-10-12 14:55

Już tylko do piątku mieszkańcy miasta mogą głosować w formie papierowej na projekty Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego. Jak długo głosować możemy za pośrednictwem internetu?

Głosowanie trwa od niespełna dwóch tygodni. Tym, którzy chcą oddać głos w formie tradycyjnej, pozostało niewiele czasu. "Papierowe" głosy oddawać będzie można jedynie do piątku, 15.10. Po tym terminie, pozostanie jedynie możliwość głosowania elektronicznego. Jak informują władze miasta, ten sposób oddania głosu wybrało już niemal 10 tys. osób.

- Elektronicznie będzie można zagłosować jeszcze do 29 października - czytamy w komunikacie, wydanym przez łódzki magistrat. - Realizacja projektów rozpocznie się w 2022 roku. Formularz do głosowania dostępny jest na stronie www.lodz.pl/bo. iDo rozdysponowania jest 26 mln zł, w tym 5,5 mln zł na projekty ponadosiedlowe oraz 20,5 mln na projekty osiedlowe.

Ci, którzy chcą zagłosować tradycyjnie, mogą uczynić to w czterech punktach:

  • ul. Zachodnia 47
  • al. Politechniki 32
  • ul. Krzemieniecka 2B
  • al. Piłsudskiego 100

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!
Źródło: Łódzki Budżet Obywatelski. Głosowanie w formie papierowej już tylko do piątku