Pilne!

i

Autor: Eska.pl Pilne

Łózkie. Makabryczne morderstwo! Zabił swoją żonę i ranił 41-letniego mężczyznę.

2021-10-20 10:06

Morderstwo w Błaszkach (woj. łódzkie)! 50-letni mężczyzna zabił swoją żonę. Rany odniósł też 41-latek. Co wydarzyło się w niewielkiej miejscowości pod Sieradzem? Przeczytaj w naszym artykule.

Zdarzenie miało miejsce w niewielkiej miejscowości pod sieradzem, w poniedziałek, 18 października. Podczas "rodzinno-towarzyskiego" spotkania, 50-latek miał chwycić za nóż i zaatakować swoją żonę. Następnie rzucił się na innego uczestnika imprezy.

Jak się dowiadujemy, kobieta zmarła we wtorek w szpitalu. Trwa walka o życie rannego mężczyzny. Jeszcze we wtorek przeprowadzone zostały na miejscu zdarzenia wszystkie czynności - informuje prokuratura.

- W środę, sprawcy zostaną przedstawione zarzuty zabójstwa kobiety, a także usiłowania zabójstwa drugiego z pokrzywdzonych - mówi Jolanta Szkilnik z Prokuratury Okręgowej w Sieradzu.

Na razie nie są znane motywy mężczyzny.

- Wszystkie okoliczności wzajemnych relacji zarówno towarzyskich, osobistych, jak i rodzinnych, są przedmiotem badania - mówi prokurator.

Mężczyźnie grozi nawet kara dożywotniego więzienia.

wkrótce kolejne informacje

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Łoś wybiegł przed samochód zasłużonej pani sołtys... Grób kobiety w trzecią rocznicę tragicznego wypadku pod Boćkami
Źródło: Łódzkie. Makabryczne morderstwo! Zabił swoją żonę i ranił 41-letniego mężczyznę