Pijana matka

i

Autor: mat. policji

PIJANA MATKA wiozła 10-letniego syna! Auto dachowało i STANĘŁO W OGNIU!

2021-12-06 14:06

Przeszło 2 promile alkoholu. Tyle w orgnizmie miała 29-letnia kobieta, która spowodowała wypadek w miejscowości Domaszno (pow. opoczyński). Jej auto dachowało i stanęło w płomieniach. Co gorsza - pijana prowadząca wiozła w samochodzie 10-letniego syna!

Wypadek miał miejsce w piątek, 3 grudnia o godzinie 16.00.

- Policjanci, którzy pracowali na miejscu ustalili, że 29-letnia kierująca oplem astra, jadąc z 10-letnim synem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, następnie do przydrożnego rowu, gdzie jej pojazd dachował - czytamy w komunikacie. - Poszkodowani z wraku samochodu wydostali się dzięki pomocy mieszkańca okolicy, w której doszło do wypadku.

Pojazd uległ całkowitemu spaleniu. Na miejsce zostały wezwane wszystkie służby ratownicze. Do transportu 29-latki do szpitala zadysponowano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Kobieta została przetransportowana do jednego ze szpitali w województwie świętokrzyskim.

Policjanci oprócz zabezpieczania śladów na miejscu zdarzenia, przebadali także stan trzeźwości kierującej oplem. Niestety okazało się, że 29-letnia kierująca w chwili zdarzenia miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

10-latek w wyniku zdarzenia na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała i po udzieleniu pomocy medycznej został przekazany pod opiekę członków rodziny.

Sprawa zostanie skierowana pod ocenę sądu. Kobiecie grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności. 29-latka straciła już prawo jazdy.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Mikołajki w łódzkim zoo
Źródło: PIJANA MATKA wiozła 10-letniego syna! Auto dachowało i STANĘŁO W OGNIU!