Poważny wypadek w Chabielicach koło Bełchatowa. 5 osób trafiło do szpitala

i

Autor: KPP Bełchatów

Groźny wypadek w Chabielicach koło Bełchatowa! 5 osób trafiło do szpitala. Wśród rannych dzieci!

2021-05-20 11:03

Groźny wypadek koło Bełchatowa! 5 osób, w tym dwójka dzieci zostało rannych w wyniku zderzenia dwóch aut osobowych w Chabielicach w powiecie bełchatowskim. Interweniował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu wciąż pracują policjanci. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Mundurowi kierują ruch na objazdy.

Wypadek w Chabielicach 20.05

Do wypadku doszło ok godz. 8 na skrzyżowaniu w Chabielicach, na 31 kilometrze drogi wojewódzkiej nr 483. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe, 5 osób zostało przetransportowanych do szpitala. Pełne ręce roboty mieli też strażacy.

- Najbardziej poszkodowaną osobą był kierowca jednego z samochodów, którego z pojazdu wydobyliśmy za pomocą narzędzi hydraulicznych. Ta osoba została przetransportowana do szpitala helikopterem LPR. Pozostałe osoby, z mniejszymi obrażeniami, zabrały do szpitala trzy karetki - mówi Michał Wieczorek, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie.

Policjanci ustalają, co było przyczyną wypadku.

Wypadek Bełchatów 20.05. Utrudnienia

Trasa na wysokości Chabielic cały czas jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: [email protected]

Sonda
Czy obawiasz się dalszego wzrostu cen?
Czy era papierowych pieniędzy się kończy? SuperNova w samo południe
Źródło: Groźny wypadek w Chabielicach koło Bełchatowa! 5 osób trafiło do szpitala. Wśród rannych są dzieci!