Policja

i

Autor: Małopolska policja W Szczytnie pijany mężczyzna zasnął na samochodzie. Zdj. ilustracyjne.

Śmiertelny wypadek koło Lutomierska. 22-latek zginął pod kołami samochodu

2021-10-27 9:34

Tragedia w Czołczynie koło Lutomierska. 22-letni mężczyzna zginął we wtorek wieczorem (27 października) potrącony przez samochód.

Tragiczny wypadek miał miejsce po zapadnięciu zmroku. Jak informują policjanci, dwoje młodych ludzi szło drogą, poruszając się niewłaściwą stroną jezdni.

- W tym samym czasie drogą poruszał się kierujący oplem, jadąc w tym samym kierunku co piesi - informują policjanci. - Potrącił 22-latka. Pomimo podjętej reanimacji pieszy zmarł.

Policjanci przypominają o noszeniu elementów odblaskowych.

- Policjanci po raz kolejny przypominają i apelują w miejscach gdzie droga nie posiada chodnika lub jest niedostatecznie oświetlona zawsze warto nosić elementy odblaskowe. Nie zapominajmy również, że pieszy jest niechronionym uczestnikiem ruchu drogowego i jest pozbawiony jakiejkolwiek ochrony, a co za tym idzie jest narażony na najpoważniejsze obrażenia. Zachowajmy rozsądek, przestrzegamy przepisów i nośmy elementy odblaskowe.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!
Źródło: Śmiertelny wypadek koło Lutomierska. 22-latek zginął pod kołami samochodu