Wypadek motocyklisty

i

Autor: mat. policji

Śmiertelny wypadek motocyklisty koło Piotrkowa. Zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Nie żyje 37-latek

2021-05-27 11:51

Śmiertelny wypadek w Zalesicach koło Piotrkowa Trybunalskiego. Zginął 37-letni motocyklista. Jak doszło do tej tragedii? Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia i apeluje do kierowców.

Śmiertelny wypadek w Zalesicach koło Piotrkowa 27.05

Tragiczny wypadek motocyklisty w Zalesicach miała miejsce w czwartek, po godz. 9. Jak informują policjanci, 37-letni mężczyzna jechał motocyklem honda drogą wiodącą przez miejscowość.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi, a następnie uderzył w drzewo i ogrodzenie - czytamy w policyjnym komunikacie.

Niestety, pomimo reanimacji nie udało się uratować życia 37-letniego mężczyzny. Motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Wyjaśnieniem okoliczności tragicznego wypadku zajmują się policjanci, pod nadzorem prokuratury.

Policjanci proszą o zachowanie ostrożności na drodze.

- Apelujemy do kierowców o bezpieczną i ostrożną jazdę, a także o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze - proszą funkcjonariusze. - Przed podróżą zadbajmy również o swój stan psychofizyczny. Jeżeli czujemy zmęczenie czy znużenie pozwólmy sobie na chwilę odpoczynku. Brawura i pośpiech na drodze może wiązać się z nieodwracalnymi w skutkach zdarzeniami.

Wypadek motocyklisty

i

Autor: mat. policji
Raport z Anteny 27.05
Źródło: Śmiertelny wypadek motocyklisty koło Piotrkowa. Zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Nie żyje 37-latek