To okazja dla studentów, aby poznać rynek pracy i znaleźć zatrudnienie

2022-03-14 19:49

Prawie 30 szkoleń i warsztatów, 70 prezentacji i stref doradczych zorganizowanych przez potencjalnych pracodawców. Akademickie Targi Pracy w Łodzi odbędą się 27-ego kwietnia.

Akademickie Targi pracy w Łodzi to okazja dla studentów, aby poznać rynek pracy i docelowo znaleźć zatrudnienie. Siedemnasta edycja tego wydarzenia jest organizowana przez Politechnikę Łódzką, łódzki Uniwersytet Medyczny i urząd miasta.

17-ta edycja tego wydarzenia po raz trzeci, z powodu pandemii koronawirus, odbędzie się zdalnie. Spotkamy się na platformie online. Aby uzyskać dostęp należy się wcześniej zarejestrować - mówi Michał Okrasa, doradca zawodowy z łódzkiego Uniwersytetu Medycznego.

Studenci będą mogli dowiedzieć się o ofertach pracy, którą mogą podjąć zarówno w trakcie studiów, jak i po ich ukończeniu.

Chodzi o staże, praktyki czy w końcu oferty pracy zawodowej. Będziemy gościć blisko 70-ciu potencjalnych pracodawców, będą wydarzenia towarzyszące, takie jak warsztaty, strefy doradcze, spotkania ze znanymi osobistościami - dodaje Okrasa.

Zapisy ruszają z początkiem kwietnia, a Akademickie Targi Pracy w Łodzi odbędą się 27-ego kwietnia w godzinach od 10-ej do 17-ej.

Źródło: To okazja dla studentów, aby poznać rynek pracy i znaleźć zatrudnienie