policja

i

Autor: Monika Półbratek

Tragiczny wypadek koło Radomska. Śmiertelnie potrącił 72-letnią rowerzystkę

2021-10-19 12:57

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia 72-letniej rowerzystki. Kierujący dostawczym renaultem podczas wyprzedzania potrącił jadącą jednośladem kobietę. Mimo udzielonej pomocy medycznej cyklistka zmarła.

Do wypadku doszło we wtorek, 19 października, około godziny 6.30 na drodze powiatowej w miejscowości Łowicz w gminie Kobiele Wielkie.

- Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 32-letni kierujący renaultem master jadąc w kierunku Radomska potrącił kobietę jadącą jednośladem - informują policjanci. - Obecni na miejscu medycy mimo dużego trudu włożonego w reanimację nie przywrócili kobiecie funkcji życiowych. Zgodnie z decyzją prokuratora ciało 72-latki zostało zabezpieczone w radomszczańskim prosektorium. Kierujący busem był trzeźwy. Uczestnicy wypadku to mieszkańcy gminy Kobiele Wielkie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Zignorował czerwone światło i doszło do tragedii! Było tylko słychać huk
Źródło: Tragiczny wypadek koło Radomska. Śmiertelnie potrącił 72-letnią rowerzystkę