Ninja Run

i

Autor: nwolniewicz

W Łodzi rozpoczęły się eliminacje do zawodów Ninja Run!

2021-11-26 14:53

Wymagające przeszkody i miesiące przygotowań. Zawodnicy z całej Polski będą zmagać się z wyjątkowo trudnym torem do niedzieli.

​Podciągnięcia, przeskok, podbieg na rampie.W Łodzi trwają eliminacje do zawodów Ninja Run.

- Z torem do niedzieli będzie zmagać się kilkudziesięciu zawodników — mówi Krzysztof Orankiewicz organizator. - Tor jest wymagający. W niedziele do Łodzi przyjadą najlepsi zawodnicy, a także celebryci — dodaje.

- Nie wszystkim udaje się ukończyć tor — mówi zawodnik Michał Majorski. - Niektóre przeszkody okazały się dla mnie bardzo trudne. To mój debiut i tak jestem bardzo zadowolony - dodaje.

​Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Wszystkie szczegóły znajdują się na facebookowej stronie Ninja Run.​​

Na czym polega Ninja Run?

- Uczestnicy pokonują tor po dwie osoby startując z jednym z rywali. O tym czy uda się ukończyć tor - decyduje tylko technika, siła mięśni oraz mocna głowa - informują organizatorzy.

Wyzwanie podzielone jest na 3 etapy: eliminacje, półfinał i wielki finał.

Ukończenie eliminacji w pierwszej siedemdziesiątce uczestników (20 kobiet i 50 mężczyzn) z najlepszymi czasami lub najdalszym przejściem daje przepustkę do drugiego etapu.

Ukończenie półfinału w pierwszej 16 uczestników (8 kobiet i 8 mężczyzn) pozwala sprawdzić się w finałowej potyczce.

Na poziomie I i II uczestnicy mają po 2 szanse na zmierzenie się z torem. Jeśli w eliminacjach spadną z przeszkody lub pokonają ją w nieregulaminowy sposób - mogą ponownie do niej podejść. W półfinałach i finałach ma się tylko jedną próbę na każdą przeszkodę. W finale także jest tylko jedno podejście do toru.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Eliminacje Ninja Run w Łodzi
Źródło: Eliminacje do zawodów Ninja Run w Łodzi! Rywalizacja na bardzo trudnym torze [WIDEO]