czartery z Łodzi

i

Autor: mat. UML

Wakacyjne czartery z łódzkiego lotniska. Dokąd polecimy?

2022-01-27 15:00

Jest szansa na sezonowe ożywienie łódzkiego lotniska. Już w czerwcu polecimy na wakacje do kilku krajów oferujących wypoczynek nad lazurowym wybrzeżem.

Z łódzkiego lotniska wystartują czartery do trzech państw, o ile łodzianie wykupią wystarczającą liczbę biletów - mówi rzeczniczka portu Wioletta Gnacikowska. Z  Łodzi polecimy do Turcji, Bułgarii i na trzy greckie wyspy – Kretę, Rodos i Zakynthos. W biurach podróży jest teraz najbogatsza oferta hoteli i najlepsze ceny. Bez pośpiechu i przepłacania można znaleźć miejsce na spędzenie letniego urlopu w uroczym Nessebarze, na spokojnej wyspie Zakynthos, czy w rodzinnym hotelu z aquaparkiem w tureckiej Antalyi – dodaje W. Gnacikowska.

Turcja i Bułgaria rokrocznie chętnie są wybierane przez łodzian za miejsca wakacyjnego wypoczynku. - W zeszłym roku z naszego lotniska do Turcji poleciało prawie 13 tysięcy pasażerów. Samoloty były niemalże w całości wypełnione, a kupno biletów na ostatnią chwilę było bardzo utrudnione – przypomina rzeczniczka łódzkiego portu.

Póki co z łódzkiego lotniska możemy polecieć do Londynu, Dublina, Nottingham i Kijowa. A już 28 stycznia na łódzkim lotnisku będzie można się zaszczepić przeciwko covid-19. W godz. 11.30-13 szczepieni będą dorośli, którzy chcą przyjąć pierwszą, drugą lub trzecią dawkę. Nie ma wcześniejszych zapisów.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Pierwsza robokelnerka w Łodzi!
Źródło: Nowe wakacyjne kierunki z łódzkiego lotniska! Dokąd polecimy?