drzwi otwarte w EC1

i

Autor: GM

Warsztaty, pokazy, zajęcia. Bogata, grudniowa oferta EC1!

2021-11-29 15:38

Gry terenowe z nagrodami, tworzenie ozdób świątecznych, przygotowywanie przekąski dla ptaków. W grudniowe weekendy na Ulicy Żywiołów w łódzkim EC1 dzieciaki będą mogły wziąć udział w specjalnych warsztatach.

​Wprowadź się w świąteczny nastrój z EC1!W grudniowe weekendy w laboratorium będzie można stworzyć specjalne bombki.

- Na warsztaty ze srebrzenia bombek zapraszamy zarówno dorosłych jak i całe rodziny - opowiada Michał Kędzierski z EC1. - Od 4 grudnia w planetarium będzie można obejrzeć pokaz "Niebiańska kolej", który został oparty na baśni japońskiego pisarza - dodaje.

​W grudniowe niedziele będzie można z bliska przyjrzeć się pszczelim rodzinom.

Już 5 grudnia w EC1 w Łodzi warsztaty poprowadzą specjaliści ze Stowarzyszenia Pszczelarzy Ziemii Łódzkiej - mówi Michał Kędzierski z EC1. - 12 grudnia będzie można stworzyć naturalną świąteczną świecę - dodaje.

Gry terenowe z nagrodami, tworzenie ozdób świątecznych, przygotowywanie przekąski dla ptaków.W grudniowe weekendy na Ulicy Żywiołów w łódzkim EC1 dzieciaki będą mogły wziąć udział w specjalnych warsztatach.

- Od 4 grudnia ruszamy z zajęciami "Stary niedźwiedź mocno śpi" - dzieciaki dowiedzą się jak zwierzęta przygotowują się do zimy - zaprasza Michał Kędzierski z EC1. - Podczas warsztatów mikołajkowych dzieciaki będą mogły stworzyć wyjątkowe ozdoby choinkowe - dodaje.

Warsztaty będą odbywały się w każdy grudniowy weekend, a wszystkie szczegóły a także zapisy dostępne są na stronie ec1lodz.pl

Źródło: Warsztaty, pokazy, zajęcia. Bogata, grudniowa oferta EC1!