Urodziny Łodzi

i

Autor: Manufaktura

Wydarzenia na 598. Urodziny Łodzi!

2021-07-19 14:34

Najbliższy weekend upłynie pod znakiem świętowania 598. urodzin Łodzi. Piotrkowska i Manufaktura zamienią się w parki rozrywki!

​Piknik Weterana, wycieczki czy wstęp do zoo za 1zł.Najbliższy weekend będzie stał pod znakiem urodzin Łodzi! Z tej okazji przygotowano wiele wydarzeń i atrakcji.

- W sobotę Piotrkowska zamieni się w poligon — na Pikniku Charytatywnym będzie można spotkać żołnierzy i weteranów — zapowiada Piotr Kurzawa manager ulicy Piotrkowskiej. – Piotrkowska w Urodziny Łodzi, będzie najbardziej muzyczną ulicą miasta. Na całej długości Piotrkowskiej rozciągać się będą pokazy sztuki ulicznej, a zwieńczeniem Urodzin Łodzi będzie Night Glow na Starym Rynku – pokaz tańca z żywym ogniem! - dodaje.

- W sobotę na rynku Manufaktury zagra aż 10 dj-ów — zapowiada Monika Długosz-Łempicka z Manufaktury. - W sobotę na rynku pojawi się także jedna z ulubionych atrakcji  – skoki na bungee! 250-tonowy dźwig wyniesie śmiałków na wysokość 80 metrów! - dodaje.

W piątek i sobotę po godzinie 18 będzie można oglądać pokazy balonów, które będą pilotowane przez najbardziej utytułowanych pilotów w Polsce.

Źródło: Wydarzenia na 598. Urodziny Łodzi!