Darmowe zajęcia dla kobiet

i

Autor: zdj. Wojciech Klimkiewicz/Facebook

Darmowe szkolenia z samoobrony militarnej dla kobiet. Lubelski mistrz świata apeluje do innych trenerów

2022-03-08 15:01

​Potępia wojnę w Ukrainie i szykuje darmowe warsztaty. Wojciech Klimkiewicz - jeden z najlepszych specjalistów od walki na chwyty w Europie, dwukrotny mistrz świata i pięciokrotny mistrz Europy w brazylijskim jiu jitsu - organizuje szkolenia z militarnej samoobrony dla kobiet.

Pierwsze spotkanie w najbliższą niedzielę, 13 marca, od 12.00 do 15.00 przy al. Kraśnickiej 148 w Lublinie. - To nie zajęcia z samoobrony, a szkolenie militarne. Tematem będzie walka nożem - mówi nam Klimkiewicz. - Liczba miejsc jest prawie wyczerpana - dodaje.

Sportowiec chce organizować szkolenia dwa razy w miesiącu. - Jeśli będzie takie zapotrzebowanie, chcę zorganizować szkolenia dla osób, które chcą nauczyć się walki wręcz, ale nie sportowo, ale militarnie - tłumaczy i apeluje: Panowie trenerzy, panowie instruktorzy, zróbcie to samo. Pieniądze to nie wszystko. Zacznijmy przygotowywać młodzież, zacznijmy trenować. Dla nas to dodatkowe zajęcia w tygodniu. Czasy są trudne.

Zapisy na stronie i profilu klubu Gladio. Zajęcia są bezpłatne. Jednocześnie klub organizuje zbiórkę darów dla uchodźców. Można przynosić koce, latarki czy żywność z długim terminem ważności.

Źródło: Darmowe szkolenia z samoobrony militarnej dla kobiet. Lubelski mistrz świata apeluje do innych trenerów