Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva Zdjęcie ilustracyjne

"Lubelscy Kucharze Dzieciom" – inicjatywa, w której każdy może pomóc

2021-11-24 14:54

„Lubelscy Kucharze Dzieciom” to inicjatywa zrzeszająca firmy i dostawców gastronomicznych oraz mieszkańców Lublina, którzy przed nadchodzącymi świętami chcieliby pomóc dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Jeśli chcielibyście dołączyć się do tej akcji adresy placówek, które przyjmują dary znajdziecie w artykule.

„Lubelscy Kucharze Dzieciom”

Inicjatywa odbywa się już po raz drugi. Organizatorzy postanowili i w tym roku kontynuować pomoc dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Do inicjatywy przyłączyło się już wielu przedstawicieli z branży gastronomicznej, ale nie tylko. Do akcji przyłączyć może się każdy.

Wystarczy tylko zanieść podarunek, który chcemy przekazać dzieciom do jednego z punktów. Jakie rzeczy można podarować? Kucharze zbierają między innymi trwałe produkty żywnościowe, środki czystości, kosmetyki i zabawki.

Zbierane produkty zostaną zebrane w paczki przekazane do do Domu Dziecka im. Janusza Korczaka nr 1 w Lublinie, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Kijanach, a także na Oddział Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej w Lublinie. Jeśli chcecie dołączyć do akcji, to swoje podarki możecie zostawić w dwóch punktach: w restauracji O Matko i Córko! przy ul. Nadbystrzyckiej 105/1 w godzinach jej otwarcia i do Gastro4You przy ul. Zbożowej 40.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Pierwszy w Lublinie Park Iluminacji
Źródło: "Lubelscy Kucharze Dzieciom" – inicjatywa, w której każdy może pomóc