Lublin: Stomatolog okazał się gwałcicielem

2021-08-17 14:56 OM
Lublin: Stomatolog okazał się gwałcicielem
Autor: zdjęcie ilustracyjne pixabay/StockSnap

51-letni stomatolog z Lublina odpowie za zgwałcenie pacjentki. Do przestępstwa doszło w ubiegłym tygodniu. 24-latka przyszła do gabinetu stomatologicznego na umówioną wizytę. Gdy leżała na fotelu, lekarz zaczął ją napastować.

- W chwili obecnej prowadzone jest śledztwo przez Prokuraturę Rejonową Lublin-Południe - mówi prokurator Katarzyna Matusiak z Prokuratury Okręgowej w Lublinie. - Do organów ścigania zgłosiła się jedna z pacjentek 51-letniego Grzegorza T. lekarza stomatologa, która powiadomiła o zdarzeniu jakie miało miejsce w związku z prowadzonym u niej procesem leczenia. 13 sierpnia lekarz stomatolog wykorzystując sytuację związaną z leczeniem stomatologicznym pacjentki, używając wobec niej przemocy, poprzez przytrzymanie jej głowy, przyciśnięcie jej do fotela, doprowadził ją do obcowania płciowego.

Stomatolog nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Śledczy ustalają, czy było to jednorazowe zdarzenie.

Źródło: Lublin: Stomatolog okazał się gwałcicielem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany