Wiosenny Wymiennik Ubrań, Lubartowska 77

i

Autor: materiały prasowe Wiosenny Wymiennik Ubrań, Lubartowska 77

Wiosenny Wymiennik Ubrań. Widzimy się na Lubartowskiej 77

2021-05-18 14:42

Robiliście już wiosenne porządki w szafach? Jeśli nie, to jest na to odpowiednia pora. Już 20 maja przy Lubartowskiej 77 rusza Wiosenny Wymiennik Ubrań. Co to takiego i dlaczego warto tam zajrzeć? Zobaczcie szczegóły.

20 maja przy ul Lubartowskiej 77 odbędzie się Wiosenny Wymiennik Ubrań. Głównym celem wydarzenie jest promowanie recyclingu, nauki odpowiedzialnej konsumpcji oraz idei zero waste. Jak sama nazwa wskazuje podczas wymiennika będzie można wymienić się ubraniami, których już z jakiegoś względu nie nosimy. To prosty sposób żeby nasze ubrania i dodatki zyskały drugie życie. Oczywiście warunkiem jest to, że nie są one brudne ano poniszczone.

Co ważne podczas Wiosennego Wymiennika obowiązuje zasada wymiany ubrania za ubranie – wszystko odbywa się bez udziału pieniędzy. Warto tam zajrzeć, przynieść ubrania, które już nam się znudziły i wymienić na takie, które chętnie będziemy nosić.

Wpiszcie w kalendarzu Wiosenny Wymiennik Ubrań, 20 maja godz. 16:00-19:00, ul. Lubartowska 77, hala Jarmarku Lubelskiego. 

Link do wydarzenia: Wiosenny Wymiennik z Zero Waste Lublin

Lublin: Historia zamknięta w wieszakach
Źródło: Wiosenny Wymiennik Ubrań. Widzimy się na Lubartowskiej 77