Policja, motorówka

i

Autor: archiwum se.pl

2-letnie dziecko topiło się w jeziorze. Trwa reanimacja. Poszukiwani rodzice

2021-07-15 8:52

W czwartek, około godziny 7 w jeziorze Szperek (powiat ostrowski) topiło się niespełna 2-letnie dziecko. Do zdarzenia doszło na terenie ośrodka wypoczynkowego. Trwa reanimacja dziecka, które ma 18 miesięcy. Jednocześnie poszukiwani są rodzice dziecka.

Do zdarzenia doszło na terenie ośrodka wypoczynkowego LIDO w Antoninie w powiecie ostrowskim. W zbiorniku wodnym znaleziono 18-miesięczne dziecko. Na początku reanimacji dziecko udzielili strażacy, następnie w walkę o życie dziecka włączyli się ratownicy medyczni. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Reanimacja dziecka trwała bardzo długo. Niestety, mimo stara służb ratowniczych nie udało się uratować 18-miesięcznego dziecka.

Od razu rozpoczęto poszukiwania innych osób i rodziców dziecka. Rodziców udało się odnaleźć po jakimś czasie, więc zaprzestano poszukiwać kolejnych osób. Według relacji rodziców jedno dziecko znalazło się bez ich opieki.

Około godziny 9.00 lekarz który był na miejscu stwierdził zgon dziecka. Akcja reanimacji trwała 1,5 godziny. Na miejscu pojawił się też prokurator. Trwa ustalanie dlaczego dziecko znalazło się w wodzie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Tragedia nad jeziorem. 2-letnie dziecko znalezione w wodzie. Mimo reanimacji nie udało się go uratować