Czy Poznań to najbardziej "osikane" miasto w Polsce? Mieszkańcy oburzeni!

pies
Autor: pixabay.pl

Takie komentarze można znaleźć w sieci. Czy faktycznie na ulicach Poznania jest aż tak bardzo źle? Wielu internatów jest podobnego zdania, jednak nie wszyscy. Czy zgadzacie się, iż Poznań jest faktycznie mocno "osikany" przez czworonogi?

Czy Poznań pretenduje do miana najbardziej osikanego przez psy miasta? Taką tezę postawił jeden  z internautów który zwrócił się z tym problemem do portalu epoznan.pl. Zdaniem czytelnika portalu w mieście można zobaczyć wiele miejsc, które ewidentnie służą czworonogom w załatwianiu swoich potrzeb. Czytelnik zwraca uwagę, iż w innych miastach takiego problemu aż tak nie widać, a przecież psy są w każdym mieście. Czy także szczególnie w Poznaniu zauważyliście taki problem?

Zdaniem czytelnika portalu epoznan.pl szczególnie problem widoczny jest na ulicy Umińskiego. - Piękne nowe kamienice, odrestaurowane stare budynki, remont ulicy, nasadzone drzewa i krzewy, nowe chodniki, jezdnia i co? Wszystko osikane! Wejścia do klatek, wszystkie narożniki, wszystkie koła w autach - grzmi cytowany przez portal czytelnik. Czy rzeczywiście w Poznaniu pod tym względem jest aż tak źle?

Przypomnijmy, iż właściciele zwierząt są zobowiązani do sprzątania po nich pozostawionych odchodów, jednak oczywiście nie chodzi o takie odchody chodzi. Za pozostawienie psich odchodów na chodniku czy trawniku grozi mandat do 500 złotych.W ostatnim czasie wielu poznaniaków skarży się w sieci, iż na trawnikach widać wiele takich niespodzianek, szczególnie wtedy kiedy po kilku dniach z parków znika np. śnieg.

Jak Wy uważacie? Czy mieszkańcy Poznania faktycznie nie sprzątają po swoich pupilach? I czy Poznań rzeczywiście zasługuje na miano najbardziej zasikanego miasta w Polsce?

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na [email protected]!

Źródło: Czy Poznań to najbardziej "osikane" miasto w Polsce? Mieszkańcy oburzeni!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany