Kolejorz przygotowuje się do kolejnego sezonu piłkarskiej ekstraklasy

i

Autor: Przemysław Szyszka/Lech Poznań Kolejorz przygotowuje się do kolejnego sezonu piłkarskiej ekstraklasy

Darmowe zajęcia sportowe dla dzieci przybyłych z Ukrainy - Lech Poznań Academy Football

2022-03-01 15:01

Bezpłatne zajęcia w Lech Poznań Football Academy dla dzieci, które przybyły z ogarniętej wojną Ukrainy. Jakie warunki trzeba spełnić żeby zapisać dziecko na trening?

Lech Poznań Football Academy włącza się w pomoc uchodźcom z Ukrainy! Dzieci, które przybyły do Polski mogą brać udział w bezpłatnych zajęciach sportowych prowadzonych przez trenerów z akademii. Już napływają pierwsze zgłoszenia. Akademia swoje zajęcia prowadzi w całej Polsce.

Dzwonili rodzice dzieci, które są już w naszych strukturach i powiedzieli, że przyjęli rodzinę z Ukrainy i wyposażą w sprzęt i przyjdą z dzieciakami. Odebrałem telefon od kolegi, który powiedział, że dla pierwszej piątki dzieciaków kupi też potrzebne wyposażenie.

mówi ​Dominik Czapczyk z Lech Poznań Football Academy. Udział w zajęciach mogą brać dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia. Treningu są otwarte dla chłopców i dziewczynek.

Wystarczy wygodny strój sportowy i obuwie. Całą resztę oczywiście pomożemy doposażyć. Dalej pokierujemy i skontaktujemy z trenerami. Wszyscy jesteśmy gotowi przyjąć nowe dzieci w nasze szeregi.

Zajęcia nie skupiają się tylko na piłce nożnej. Dzieci przybywające z Ukrainy można zapisać telefonicznie. Szczegóły są dostępne na stronie internetowej Lech Poznań Football Academy.

Tłumy imigrantów z Ukrainy na przejściu w Medyce
Źródło: Darmowe zajęcia sportowe dla dzieci przybyłych z Ukrainy - Lech Poznań Academy Football