Szpital

i

Autor: Pixabay Zdj. ilustracyjne.

Dramat pod szpitalem w Poznaniu. Kobieta urodziła martwe dziecko na ulicy

2021-07-05 11:20

Jak relacjonuje portal epoznan.pl w nocy z czwartku na piątek przy szpitalu im. Raszei doszło do dramatycznej sytuacji. Rodząca kobieta zaczęła rodzić na chodniku w drodze do szpitala. Do placówki jednak nie zdążyła trafić i na chodniku, tuż przed szpitalem urodziła martwe dziecko.

Jak informuje portal epoznan.pl, ok. godz. 2 w nocy z czwartku na piątek, w ubiegłym tygodniu,  na chodniku przy ul. Poznańskiej, tuż pod Szpitalem Miejskim im. F. Raszei, rozegrał się dramat. Kobieta urodziła na chodniku martwe dziecko.

Kobieta zmierzała w kierunku szpitala, jednak nie zdążyła dojść na czas. Jak w rozmowie z portalem epoznan.pl mówi Eryk Matuszkiewicz, rzecznik lecznicy, do kobiety wybiegły położne z lecznicy, gdy pojawiły się na miejscu, dziecko już wisiało na pępowinie. Dziecko przyszło na świat przed czasem. Obecnie ciężko powiedzieć, dlaczego dziecko przyszło na świat martwe.

Obecnie, ciało dziecka znajduje się w Zakładzie Medycyny Sądowej. Kobieta jest natomiast w szpitalu, jej życie nie jest w żaden sposób zagrożone.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Dramat pod szpitalem w Poznaniu. Kobieta urodziła martwe dziecko na ulicy