Festiwal Millennium Docs Against Gravity ma już 18 lat. Start 3 września!

18. Millennium Docs Against Gravity
Autor: Archiwum organizatorów 18. Millennium Docs Against Gravity

18. edycja festiwalu, który w zeszłym roku stał się największym polskim wydarzeniem filmowym, odbędzie się w dniach 3 - 12 września! Bilety na poszczególne seanse można już kupować w kasach kina oraz przez internet. O 18. Millennium Docs Against Gravity przeczytaj więcej na naszej stronie internetowej!

Trwa sprzedaż biletów na 18. edycję Millennium Docs Against Gravity. Największy festiwal filmów dokumentalnych w kraju - w tym roku pod hasłem „Świat się budzi”  -odbędzie się między 3. a 12. września w siedmiu polskich miastach. W Poznaniu po raz drugi zapraszamy do Kina Muza, a po raz pierwszy - przyznamy ufundowaną przez Miasto Nagrodę Wolności.

18. Millennium Docs Against Gravity będzie fascynującą podróżą nie tylko dookoła świata, ale także przez wiele ważnych tematów - od ekologii, przez politykę, dziennikarstwo niezależne, prawa człowieka, sztukę (także awangardową), popkulturę oraz relacje rodzinne.

Zwyczajowo oprócz niezapomnianych seansów nie zabraknie wyjątkowych spotkań z twórcami i bohaterami filmów oraz debat wokół ważnych tematów zaprezentowanych w filmach. To doskonała okazja, żeby zobaczyć premierowo w Polsce najnowsze osiągnięcia kina dokumentalnego najwyższej próby z całego świata!

18. Millennium Docs Against Gravity | Poznań - BILETY

W ramach 18. Millennium Docs Against Gravity zapraszamy do Muzy na 159 projekcji 58 filmów w 15 sekcjach festiwalowych takich jak: alfabet protestu; bohaterowie są wśród nas; czwarte oko; fetysze i kultura; historie intymne; oblicza Ameryki Łacińskiej; klimat na zmiany czy sekcja dla dzieci OKI DOKI. Organizatorzy przygotowali też 23 wydarzenia dodatkowe, na które zaproszono 12 twórców i bohaterów wyświetlanych w tym roku produkcji. W czwartek, na stronie www.mdag.pl w zakładce Poznań zostanie opublikowany szczegółowy harmonogram seansów. Godziny i daty projekcji ukażą się też na www.kinomuza.pl.

Bilety na filmy można kupić:

  • w kinowej kasie przy ul. Św. Marcin 30,
  • przez internet: na stronach www.kinomuza.pl oraz www.mdag.pl.

Wejściówki na seanse do godz. 16:00 to koszt 12 zł, wstęp na popołudniowe projekcje - 15 zł. Przy zakupie minimum 10 biletów cena spada do 10 zł za sztukę.

Przypominamy, że w tym roku festiwal odbywa się w formule hybrydowej. Na odsłonę online zapraszamy tuż po zakończeniu odsłony offline. Festiwalowe produkcje będzie można obejrzeć między 16 września a 3 października na platformie festiwalowej mdag.pl.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI O FESTIWALU MOŻNA ZNALEŹĆ TUTAJ

Źródło: Festiwal Millennium Docs Against Gravity ma już 18 lat. Start 3 września!
Nasi Partnerzy polecają